Заміна Wi-Fi модуля

Замена Wi-Fi модуля iPhone, iPad, MacBook

Модуль бездротового зв'язку Wi-Fi, поряд з стільниковим зв'язком - один з найважливіших компонентів сучасного пристрою. Він забезпечує стабільне високошвидкісне підключення до мережі Інтернет, а також є основою для стандарту передачі даних техніки Apple - AirDrop. Проблеми з підключенням до Інтернету можуть стати причиною не тільки поганого настрою, а й пропущеного важливого повідомлення або відеодзвінка. Існує дві найпоширеніші несправності, з якими може зіткнутися користувач: повна відсутність підключення до мережі і поганий прийом сигналу Wi-Fi (потрібно стояти прямо поруч з роутером, щоб Інтернет працював) і обидві їх можна вирішити.

Фахівці нашого сервісного центру Q-service здатні швидко і якісно провести діагностику Вашого пристрою для виявлення типу несправності і якнайшвидшого її усунення. У разі, коли необхідна заміна Wi-Fi модуля або інших комплектуючих, застосовуються виключно оригінальні запчастини з гарантією на стабільну роботу! Таким чином, Ви захистите себе і свій девайс від повторного прояви проблеми.

Заміна Wi-Fi модуля в iPhone

Найбільш частою причиною виходу з ладу Wi-Fi в iPhone є падіння або ж інше механічний вплив, в результаті чого компоненти всередині iPhone зміщуються, один щодо одного і між ними пропадає контакт, як наслідок - телефон перестає «бачити» модуль Wi-Fi. Також проблема може проявити себе через низку інших причин, в числі яких перегрів айфона, потрапляння вологи в середину корпусу пристрою, проблеми з харчуванням модуля Wi-Fi і процесором. Ремонт в таких випадках має на увазі або заміну мікросхеми Wi-Fi (і / або заміну елементів, які забезпечують її стабільну роботу), або її реболлінг (ремонт без заміни). Обидва різновиди ремонту дозволяють відновити контакт мікросхем з платою, а відповідно і іншими модулями усередині iPhone. Так як мікросхема Wi-Fi знаходиться в безпосередній близькості від процесора, її ремонт повинен здійснюватися лише кваліфікованими майстрами при наявності спеціального обладнання, адже розміри елементів з якими доведеться мати справу, часто не перевищують за розміром рисове зерно. У таких масштабах один невірний рух може призвести до повного виходу з ладу не тільки модуля Wi-Fi, але і всього iPhone в цілому, що спричинить за собою більш тривалий ремонт з заміною більшого числа комплектуючих.

Не довіряйте свої iPhone в руки некваліфікованого персоналу, щоб не витрачати часу більше, ніж того реально вимагає ремонт.

Заміна Wi-Fi модуля в iPad

Як і в iPhone, в iPad Wi-Fi модуль є частиною материнської плати пристрою, що ускладнює діагностику і ремонт даного компонента планшета. Відповідно ремонт повинен відбуватися при дотриманні всіх необхідних вимог, як до персоналу і його кваліфікації, так і до обладнання.

Сама процедура заміни модуля Wi-Fi в айпадах схожа з такою в айфонах, і включає в себе:
- поділ скла сенсорного дисплея і корпусу планшета;
- витяг дисплейного модуля (в деяких моделях iPad дисплей і сенсорне скло склеєні між собою і утворюють єдиний модуль);
- відключення батареї і всіх шлейфів і кабелів (прим. часто причиною виходу Wi-Fi з ладу стають наслідки попереднього ремонту).
Потім знімається вже сама материнська плата планшета, де і розташований Wi-Fi модуль. Проводиться більш детальна діагностика, фахівці з'ясовують, яка саме мікросхема або група елементів прийшли в непридатність і усувають несправність. У разі якщо це необхідно проводиться заміна інших модулів, які можуть призвести до повторного прояву проблеми, щоб переконатися в повному усуненні несправності. Завершальний етап складається з тестування та фінального складання iPad.

Заміна Wi-Fi модуля в MacBook

На відміну від iPad і iPhone, найчастіше звертаються власники MacBook, сам модуль Wi-Fi є знімним, що в деякій мірі спрощує його ремонт (актуально для ноутбуків серії Pro до 2016 модельного року і Air до 2018). Однак не всі проблеми з Wi-Fi вдається вирішити заміною самого модуля, перелік причин перешкоджають стабільній роботі бездротового зв'язку в MacBook включає в себе обрив Wi-Fi кабелів, несправну систему харчування ноутбука або ж проблеми з програмним забезпеченням, а також поганий контакт і несправність центрального  процесора. Ремонт Wi-Fi модуля MacBook, як і в інших випадках, варто почати з діагностики, в ході якої наші фахівці визначили причину виникнення несправності та шляхи її вирішення.

Що стосується нових MacBook Pro і Air, на догоду зниження товщини корпусу і зменшення загальних габаритів пристроїв інженерам Apple довелося розмістити модуль Wi-Fi безпосередньо на материнській платі комп'ютера, що тягне за собою великі витрати за часом на заміну і наявність спеціального обладнання для проведення даного ремонту.

Поширені запитання

Поширені причини поломки Wi-Fi в пристроях Apple:

- нeіcпpaвнocть aнтeнни (уcтpoйcтвo нe oпpeдeляeт і нe пoдключaeтcя до бecпpoвoднoй ceті);

- пошкодження модуля Wi-Fi (необережність у користуванні технікою Apple - потрапляння вологи, удар об тверду поверхню корпусом);

- збій в операційній системі iOS.

Скільки коштує поміняти Wi-Fi модуль?

Після огляду вашого пристрою технічний фахівець повідомить загальну вартість ремонту або заміни.

Чи є гарантія на заміну Wi-Fi модуля в Q-Service?

Після кожного звернення до нас разом з чеком ви отримаєте гарантію. Гарантія сервісного центру Q-Service покриває ремонт або заміну в разі виявлення виробничих дефектів запчастин до 1 року з дати звернення.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також