Ремонт Mac

Ремонт MacBook

 


Техніка марки Apple відрізняється високою надійністю, що дозволяє її власникам нечасто звертатися до сервісних центрів. Але іноді обійтися без ремонту Макбуков не виходить. Причинами поломки цієї преміальної техніки можуть стати механічні пошкодження, перегрів та навіть попадання вологи. А довірити роботи з її відновлення варто досвідченим фахівцям сервісу Q-service, які виконають ремонт MacBook не тільки якісно та оперативно, але й за розумною ціною.

Терміновий ремонт MacBook


Більшості власників ноутбуків Apple вони потрібні для роботи, навчання чи відпочинку. І обійтися без цієї техніки буде важко навіть кілька днів. Тому ми пропонуємо терміновий ремонт MacBook, який в залежності від складності займе від 30 хвилин до декількох годин. Більшість таких замовлень ми виконуємо у день звернення клієнта.
Фахівці сервісу оперативно виконають такі роботи:
заміну матриці, ламп, що перегоріли, і елементів живлення підсвічування;
ремонт або заміну комплектуючих, включаючи клавіатуру, накопичувачі, привод та відеокарту;
заміну дефектних роз'ємів;
модернізацію технічної частини;
встановлення та налаштування програмного забезпечення;
відновлення інформації, втраченої в процесі роботи або через поломку.
Вартість ремонту Apple MacBook залежить від моделі, виду пошкодження, цін на комплектуючі та запасні частини. На встановлені нашими майстрами деталі пропонується гарантія. А клієнти можуть бути впевнені в повному збереженні конфіденційної інформації, що зберігається на Макбуку.

Ремонт екрану МакБука


Дисплеї ноутбуків Apple часто виходять з ладу через неакуратне поводження.Причинами стають удари, падіння на тверду поверхню та у воду, трясіння та попадання рідини. Проблеми з дисплеєм можуть бути пов'язані з несправністю елементів, які відповідають за виведення зображення.
Якісний ремонт екрану Макбука можливий лише при використанні спеціального обладнання та інструментів. І головне – за наявності досвіду у майстрів, які виконують високоточну роботу. Звернення в Q-service, замість самостійного ремонту та звернення до непрофесіоналів, дозволяє розраховувати на повне відновлення дисплея та знизити ризик ще більшої поломки техніки.

Ремонт залитого МакБука: ціна и особливості послуги


Рідина, що потрапила всередину корпусу, - одна з найпоширеніших причин для того, щоб полагодити МакБук. На техніку може потрапити вода, сік, чай та навіть алкоголь. Рідина, що проникає всередину, часто завдає серйозної шкоди компонентам ноутбука. Тому, зіткнувшись із такою ситуацією, не потрібно сушити Макбук феном або розбирати його самостійно. Перше, що слід зробити користувачеві – відключити мобільний комп'ютер від живлення та привезти спеціалістам.
Вчасно доставивши залитий MacBook до сервісу Q-service, можна розраховувати, що ситуацію вдасться виправити звичайним чищенням. Якщо цього не зробити, результатом часто стає повний вихід комп'ютера з ладу. Після цього відновити його роботу вдасться лише заміною пошкоджених мікросхем і навіть материнської плати, а ціна ремонту МакБука залитого помітно збільшується.

Заміна корпуса МакБука


Корпус - елементів ноутбука, який найбільше схильний до механічних впливів. До його пошкодження призводять падіння на асфальт або плитку, удари об меблі, поставлений зверху важкий предмет. Використовувати техніку з дефектами корпусу можна, але незручно і навіть небезпечно. Тому, виявивши вм'ятини, тріщини або зламані петлі, варто одразу звернутися до нашого сервісу MacBook.
Залежно від пошкоджень, позбавитися їх допоможе ремонт або заміна корпусу МакБука. Для відновлення можна використовувати компаудні склади – але вони повертають лише міцність, а не зовнішній вигляд. При заміні корпусу відремонтований ноутбук майже не відрізнятиметься від нового.Чистка МакБука: ціна та періодичність виконання робіт
У процесі експлуатації ноутбука всередину корпусу потрапляє пил та дрібне сміття. Через це можуть припинити працювати клавіші на клавіатурі, перегрівається процесор та інші комплектуючі, уповільнюється робота мобільного комп'ютера. Для вирішення проблеми потрібен такий вид ремонту MacBook як чищення. Причинами звернення до нашого сервісу для її проведення можуть стати:
сильне нагрівання та шум під час роботи;
гаряче повітря, що виходить із вентиляційних отворів;
уповільнення роботи програм та мимовільне вимикання техніки.
Періодичність чищення Макбука, ціна якої залежить від моделі пристрою – 1 раз на рік. При роботі в приміщеннях з високою запиленістю повітря та свійськими тваринами – удвічі частіше. Одночасно з чищенням варто перевіряти стан термопасти та, при необхідності, виконувати її заміну.