Заміна скла

Заміна скла

Заміна скла - це одна з найпоширеніших послуг, з якими власники девайсів Apple звертаються в сервісні центри. Будь-яке падіння або зіткнення може призвести до непоправних наслідків, в результаті яких не тільки постраждає зовнішній вигляд «яблучного» пристрою, але і його функціональність.

Самостійно здійснити заміну скла без спеціальних знань не вийде. Тому найкращим вибором стане звернення до спеціалізованого сервісного центру. Саме там висококваліфіковані фахівці зможуть подбати про технічний стан вашого пристрою і повністю повернути його функціональність.

У Києві послуги з заміни скла пропонує компанія Q-Service. Наш штат включає тільки справжніх професіоналів своєї справи, які досконально знають особливості техніки Apple.

Заміна скла iPhone

iPhone - це не просто найпопулярніший смартфон в світі. Це гарантія якості від компанії Apple, яка доведена мільйонами щасливими володарями телефонів від «яблучної» компанії. Тому подвійно прикро, коли шедевр сучасних технологій втрачає свій зовнішній вигляд і функціональність в результаті необережного використання.

Заміна скла iPhone найчастіше застосовується в тих випадках, коли пристрій впало або зіткнулося з твердою поверхнею, в результаті чого на захисному склі з'явилися тріщини, відколи й інші подібні пошкодження.

У подібній ситуації найкращим вибором буде своєчасне звернення до нашого спеціалізований сервіс. З ремонтом скла iPhone краще не зволікати, адже тоді це може привести до інших неприємних наслідків, а саме:

 - подальшої поломки дисплея;

 - неполадками з сенсорним модулем;

 - пошкоджень корпусу.

З першого погляду цього не помітити, але заміна скла Айфона може запобігти серйозним проблемам з екраном пристрою. Скло в конструкції виконує захисну функцію саме цього комплектуючого, дозволяючи користувачеві насолоджуватися чіткої і соковитою картинкою, а також правильно реагувати на отриману інформацію. При пошкодженнях ступінь захисту скла істотно знижується. Таким чином пошкодити дисплея Айфона стає набагато простіше, через що зображення починає страждати від певних спотворень (найчастіше це смуги і плями чорного і жовтого кольору).

Також заміна скла iPhone необхідна для того, щоб уберегти сенсорний модуль від отримання ушкоджень. За допомогою цієї деталі користувач здійснює введення інформації і управління пристроєм. Неполадки з сенсором кардинальним чином обмежують функціональність Айфона.

Своєчасна заміна скла iPhone дозволить вам не тільки повністю повернути зовнішній вигляд і захист пристрою на колишній рівень, але і заощадити значну кількість грошей. Оскільки захисне скло безпосередньо пов'язане з екраном (а той в свою чергу з сенсорним модулем), процес заміни відрізняється певною складністю. Найчастіше він здійснюється за допомогою ОСА-плівки. Однак, незважаючи на трудомісткість, заміна скла Айфона обійдеться вам значно дешевше, адже собівартість цього комплектуючого набагато менша ніж у сенсорного модуля або дисплея.

Замовити заміну скла iPhone ви можете в нашому сервісному-центрі. Високий професіоналізм наших співробітників допоможе вам знову насолодитися всіма перевагами техніки Apple на її первісному рівні. Для нас заміна скла iPhone - це проста процедура, з якою нам доводиться стикатися щодня.

Замовивши заміну скла iPhone у нас, кожен наш клієнт може сміливо розраховувати на такі основні переваги:

 - використання оригінальних комплектуючих;

 - максимально якісна заміна скла iPhone;

 - швидкий ремонт - ви зможете отримати відремонтоване пристрій в день її подання;

 - можливість виїзду майстра додому або в офіс;

 - безкоштовна діагностика;

 - гарантія якості до 2 років;

 - приваблива вартість послуг.

Заміна скла iPad

Заміна скла iPad є ще більш поширена послуга. Незважаючи на те, що в останніх смартфонах Apple намітилася тенденція на збільшення діагоналі екрану, планшет завжди буде відрізнятися своїми великими габаритами. Саме це робить його екран більш вразливим місцем до виникненням різного роду пошкоджень.

Найбільш поширеними причинами заміни скла на Айпад є різного роду фізичні ушкодження. Також при роботі з планшетом багато користувачів не відмовляють собі в розпивання напоїв, що також призводить до негативних наслідків при необережному русі. Незважаючи на те, що в разі промокання скло залишається в цілості й схоронності, його необхідно замінити, оскільки з ладу можуть вийти сенсорний модуль або екран пристрою.

Набагато рідше бувають випадки, коли проблеми з екраном або сенсорним модулем виникають на програмному рівні. Якщо діагностика виявила необхідність замінити дані комплектуючі, то заміна скла iPad також є вимушеною послугою, якою доведеться скористатися для повернення пристрою в робочий стан. Однак за роки роботи компанія Apple не давала засумніватися в якості програмного забезпечення власних гаджетів. Саме тому справжньою причиною виникнення необхідності заміни скла iPad можуть бути удари і зіткнення, які не залишили на пристрої видимих ​​пошкоджень.  Якщо ваш пристрій сильно впало, ви можете віддати його на діагностику, що попередити виникнення серйозних проблем з роботою вашого планшета.

Ще однією розповсюдженою причиною заміни скла iPad є використання неоригінальних аксесуарів. У разі даного пристрою найчастіше користувачі набувають неоригінальні стілуси сумнівного виробництва, які можуть залишити на екрані Айпада подряпини або інші сліди. Також дисплей може постраждати від використання агресивних засобів для чищення, викликавши виникнення спотворень. У такому випадку потрібно не тільки заміна скла iPad, але і модуля його екрану.

З огляду на все вищесказане, найбільш поширеними причинами заміни скла iPad є:

 - пошкодження скла (відколи, подряпини і тріщини);

 - неполадки з сенсорним модулем і екраном;

 - потрапляння води або іншої рідини в пристрій;

 - заміна пошкодженого корпусу.

Заміна скла на планшеті є однією з найбільш поширених послуг. Вона потрібна не тільки в разі безпосереднього ушкодження лицьової частини пристрою, але і при виникненні неполадок з іншими деталями Айпада. Наприклад, сенсорного модуля або екрану.

Компанія Q-Service використовує тільки оригінальні деталі при заміні скла на iPad. При цьому наші співробітники використовують тільки надійні інструменти (пінцет, скальпель, термофен і набір спеціальних міні-викруток), за допомогою яких після закінчення ремонту ваш пристрій буде виглядати як новеньке. З нами заміна скла на Айпад пройде без сучка і задирки, і вже через кілька годин ви зможете отримати повністю працюючий пристрій назад в свої руки.

Заміна скла Apple Watch

Заміна скла Apple Watch кардинально відрізняється від подібної процедури з іншими девайсами від Apple. Головна відмінність полягає в розмірах пристрою, через що в процесі роботи змінюється не тільки пошкоджений компонент пристрою, але і рамка і модуль підсвічування.

Якщо самостійно займатися ремонтом iPad або iPhone краще не слід, то у випадку з заміною скла Apple Watch процесом абсолютно точно повинен займатися професіонал. Ці розумні годинник відрізняються своєю компактністю, тому величезна кількість життєво важливих комплектуючих знаходиться в обмеженому просторі. Будь-яке необережне рух може повністю вивести з ладу Apple Watch, і єдиною альтернативою для вас стане покупка нового пристрою.  Заміну скла Apple Watch легко порівняти з хірургічною операцією. В обох випадках людина повинна бути справжнім професіоналом. Тільки тоді ви зможете знову насолоджуватися функціоналом розумних годин від Apple.

Заміна скла Apple Watch є найбільш поширеною послугою, за якої в Q-Service звертаються власники «яблучного» девайса. Це цілком логічно, адже розумні годинник активно використовуються власниками в абсолютно різних умовах: на роботі, під час занять спортом або активних розваг. Тому будь-який випадковий змах руки може привести до необхідності заміни скла Apple Watch.

Найбільш поширеними причинами заміни скла Apple Watch є:

 - механічні пошкодження;

 - потрапляння вологи (особливо стосується старих пристроїв, адже ступінь водостійкості годин з часу знижується);

 - помилки в програмному забезпеченні.

Компанія Q-Service гарантує вам якісну заміну скла Apple Watch на оригінальну деталь, яка зможе повністю відновити функціонал пристрою. З нами будь-яка проблема, пов'язана з технікою Apple, успішно вирішитися, що дозволить заощадити вам як час, так і гроші.

Поширені запитання

Найпоширеніші причини, з якими звертаються в сервісний центр для заміни скла?

Найчастіше причиною заміни скла є банальна необережність в користуванні технікою Apple. Набагато рідше виникають проблеми з працездатністю інших комплектуючих, які можуть привести до необхідності замінити захисне скло.

Чому заміну скла потрібно довіряти професіоналам?

Тільки таким чином ви можете бути повністю впевнені в тому, що комплектуючий буде правильно встановлено, а пристрій - надійно захищене. Довіряйте роботу кваліфікованим фахівцям і тоді термін експлуатації вашого яблучного пристрої буде набагато більшим.

Що відбудеться, якщо не замінити скло?

Пошкоджене скло не забезпечує надійний захист інших деталей пристрою. Перш за все це стосується модуля дисплея і сенсора. Кращим вибором буде замінити скло відразу ж після пошкодження, щоб заощадити гроші в майбутньому.

Скло замінюється на оригінал або копію?

Компанія Q-Service працює тільки з оригінальним запчастинами, які здатні повністю відновити функціональність вашої техніки Apple.

Скільки коштує замінити скло?

Все залежить від виду пристрою і складності проведення робіт. Замінити скло на Айпад дорожче, ніж на звичайному айФоні. При цьому заміна скла на Apple Watch відрізняється більшою трудомісткістю, що збільшує вартість послуги.  Також слід зауважити, що ремонт нових пристроїв Apple буде коштувати дорожче ніж гаджетів, які були випущені кілька років тому.  Причина в більш дорогий собівартості комплектуючих.

Чи є гарантія на заміну скла в Q-SERVICE?

Співробітники нашого сервісного центру гарантують високу якість ремонтних робіт. Саме тому після кожного звернення до нас разом з чеком ви отримаєте гарантію на рік.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також