Ремонт iPhone 7 Plus

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна батареї 800 грн 30 хв
Заміна вібромотора от 400 грн 20 хв
Заміна дисплея копія 1450 грн 30 хв
Заміна дисплея оригінал 2100 грн 30 хв
Заміна корпуса 950 грн 120 хв
Заміна основної камери 2400 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 800 грн 30 хв
Заміна скла дисплея 900 грн 240 хв
Заміна скла основної камери 350 грн 60 хв
Заміна фронтальної камери 650 грн 30 хв

Заміна дисплея

iPhone 7 Plus не менше за інших телефонів вразливий до падінь і ударів. Першим в таких випадках зазвичай ушкоджується дисплей. У разі якщо зображення на екрані відсутнє повністю або частково або ж він не реагує на дотики необхідна заміна всього дисплейного модуля цілком. Своїм клієнтам ми пропонуємо такі варіанти ремонту iPhone 7 Plus:

- установка оригінального дисплея.

Найнадійніший, а й найдорожчий спосіб. В такому випадку на ваш телефон замість пошкодженого модуля буде встановлений аналогічний оригінальний екран, і ви отримаєте свій пристрій в первозданному вигляді.

Установка високоякісної копії дисплея.  Їх якість перевірено роками використання в нашому сервісному центрі.

Захист від води

Починаючи з iPhone 7 і iPhone 7 Plus, компанія Apple стала позиціонувати свої пристрої як водозахищені, забезпечивши їх класом захисту IP67. Інженери компанії стверджують, що такої телефон здатний витримати короткочасне занурення пристрою в воду на глибину до одного метра. Однак гарантія на пристрої, пошкоджені водою, не поширюється. До того ж з часом герметизація телефону має властивість деградувати під впливом зовнішнього середовища, таким як перепади температури і вологості. Тому ми вам настійно не рекомендуємо занурювати ваш телефон в воду. У разі ж якщо все-таки відбулося потрапляння води в телефон, радимо вимкнути його і терміново нести в наш сервісний центр. Наші майстри роблять все можливе для відновлення працездатності такого телефону.

Основною відмінністю і перевагою одночасно, є екран пристрою.

В 5.5 дюймовому iPhone встановлена ​​12-мегапіксельна камера з двома об'єктивами, один з яких ширококутний з діафрагмою f / 1.8, другий же є телеоб'єктивом з діафрагмою f / 2.8.  Така камера має дворазовим оптичним і десятикратним цифровим зумом.

Більш того, саме на iPhone 7 Plus вперше серед пристроїв Apple з'явився так званий "портретний режим", що дозволяє створювати знімки з ефектом глибини різкості.  Він дозволяє виділити об'єкт фотографії залишаючи його в фокусі і розмиваючи при цьому фон.

На борту у 7 Plus такий же, як і на звичайній сімці чотирьохядерний процесор Apple A10 Fusion, але при цьому на 1 Гб більше оперативної пам'яті, 3 замість 2. Причиною тому стала подвійна камера, для обробки зображень з якою двох гігабайт пам'яті просто не вистачило.

В iPhone 7 і iPhone 7 Plus змінилася звична кнопка Home.  Apple вирішили відмовитися від механічної кнопки, замінивши її на сенсорну з тим же сканером відбитків пальців Touch ID.  Тактильний відгук від натискання на неї забезпечується новим вібромоторчик - Apple Taptic Engine.  Так само, як і в випадку з попередниками, кожен сканер відбитків пальців підв'язані під конкретний процесор телефону, тому в разі ремонту iPhone 7 Plus пов'язаного із заміною кнопки Home, функція працювати перестане.

Дивіться також