Заміна корпусу

Заміна корпусу iPhone, iPad, Apple Watch

Ціни

Корпус відіграє очевидну і дуже важливу роль в конструкції будь-якого пристрою. Компанія Apple надає своїм користувачам смартфони, планшети та інші пристрої, які відрізняються дійсно високоякісним корпусом, зробленим найчастіше з міцного пластику і алюмінію. Однак в результаті активного використання пристрою або удару (падіння) про тверду поверхню корпус може втратити не тільки гарний зовнішній вигляд і експлуатаційні якості, а й перестати захищати внутрішні компоненти від пошкоджень.

Якщо вам необхідно замінити панель корпусу, то ви можете зробити це самостійно. Однак найкраще звернутися до висококваліфікованих фахівців Q-Service, які не тільки якісно виконують заміну, але і нададуть гарантію на свої послуги. Наш сервісний центр працює в Києві і використовує тільки оригінальні компоненти для заміни деталей.

Заміна корпусу iPhone

Незважаючи на те, що корпус iPhone виготовлений з високоякісних матеріалів, дана частина телефону часто змінюється користувачами на нову. Причин цього може бути дійсно багато, починаючи від потертого зовнішнього вигляду з потертостями і подряпинами, а можливо тріщинами і сколами, до дійсно серйозних пошкоджень, які можуть серйозно вплинути на функціональність пристрою від Apple.

Оскільки корпус айфона не містить в собі цифрових технологій, при ремонті не потрібно проводити діагностику пристрою, якщо весь його функціонал коректно працює. Найчастіше дана деталь виходить з ладу в результаті механічних пошкоджень, які з'являються як в процесі використання, так і в разі серйозних ударів об тверді поверхні. Таким чином зовнішній вигляд корпусу айфона доповнюється:

 - подряпинами;

 - потертостями;

 - сколами;

 - тріщинами та іншими подібними ушкодженнями.

Ясна річ, що при перших подряпинах не потрібно бігти в сервісний центр для заміни корпусу iPhone. Досить обережно користуватися пристроєм, щоб механічні пошкодження з'являлися менш інтенсивно.

Заміна корпусу iPhone фахівцями сервісу Q-Service здійснюється досить просто. У процесі роботи вони виконують такі дії:

1. Розкручують гвинти.

2. Отсоединяют екран від корпусу.

3. Отсоединяют шлейфи.

4. Виймають акумулятор.

5. Заміняють панель, після чого заново збирають пристрій.

У нашому сервісі ви можете замовити заміну корпусу як для застарілих моделей айфонів (5, 5S, 6, 6S), так і для самих сучасних моделей (X, XR, 11, 12 Pro).

Заміна корпусу iPad

Характер використання iPad трохи відрізняється від звичайного телефону.  Це все ж планшет з набагато більшим екраном, який переважно використовується вдома або на роботі. Користувач не має необхідності постійно витягувати пристрій з кишені, проте його великі розміри сприяють тому, що на корпусі iPad з'являються різного роду ушкодження: подряпини, вм'ятини, тріщини або відколи. При цьому, незважаючи на свою міцність, великі розміри корпусу Айпад роблять його більш крихким до механічних пошкоджень.

Слід зазначити, що при наявності декількох вм'ятин фахівці Q-Service можуть вирівняти корпус iPad за допомогою спеціального обладнання. Але слід розуміти, що у цій деталі є свої ліміти міцності, тому виправити зовнішній вигляд дійсно побитого корпусу не вийде. В такому випадку єдиним варіантом залишається тільки його заміна.

Також слід зазначити, що заміна корпусу Айпад необхідна в тому випадку, якщо перестали функціонувати кнопки управління, а саме: кнопка включення, блокування, регулювання гучності, перемикач на вібро-режим.

Заміна корпусу Apple Watch

За характером використання смарт-годинник Apple Watch значно відрізняються від попередніх пристроїв. Для різних серій пристроїв для виробництва корпусу використовуються різні матеріали, а саме алюміній (для серії Sport) і сталь (для серії Classic). Це високоякісні матеріали, які здатні витримати дійсно серйозні пошкодження, проте смарт-годинник дуже активно використовуються в повсякденному житті, тому не дивно, що їх корпус з часом втрачає зовнішній вигляд і виходить з ладу.

В основному користувачі звертаються в сервісний центр після того, як Apple Watch вдаряються об тверду поверхню. Корпус пристрою досить міцний, тому він може зберегти внутрішні компоненти пристрою в цілості й схоронності, проте в такому випадку значно втрачається краса зовнішнього вигляду годин.

Найчастіше власники даного пристрою від Apple звертаються в сервісний центр при таких ознаках і неполадки:

 - серйозні механічні пошкодження корпусу: вм'ятини, подряпини, відколи;

 - несправна робота в результаті падіння;

 - не працюють сенсори або кнопки управління (частина корпусу змістилася і зачепила шлейфи).Звертаючись за послугами ремонту в сервісний центр Qservice, ви можете завжди розраховувати, що наші фахівці користуються тільки оригінальними запчастинами, щоб відновити функціонал і зовнішній вигляд вашого пристрою на всі 100%.

Поширені запитання

Наскільки часто здійснюється заміна корпусу?

Корпус - це деталь, яка ламається в першу чергу при зіткненнях або поданих пристрою. Тому не дивно, що багатьом користувачам хоча б раз припадала замовляти послугу заміни корпусу. З її допомогою можна не тільки збільшити ступінь захисту внутрішньої «начинки» телефону або планшета, але і кардинально змінити на краще зовнішній вигляд пристрою.

Як здати пристрій у ремонт?

Ви можете здати пристрій у ремонт в офіс Qservice, який знаходиться за адресою: вул. Михайла Коцюбинського, 46 (офіс 10/3). А на нашому сайті у вас є можливість замовити зворотний дзвінок. Наш співробітник з задоволенням детально відповість на всі ваші запитання.

Який термін ремонтних робіт?

Час ремонту заміни корпусу триває близько 60 хвилин. Тому, якщо є один вільний майстер, ви можете незабаром розраховувати отримати свій пристрій назад. При завантаженості фахівців у вас є можливість замовити послугу термінового ремонту. Тоді майстер візьметься за ваше замовлення в першу чергу.

Яка вартість послуг?

Вартість безпосередньо залежить від вашої моделі пристрою. Заміна корпусу більш застарілих моделей iPhone, iPad, Apple Watch коштує від кількох сотень гривень (наприклад, замінити корпус iPhone 6S обійдеться в близько 600 грн). Ціна заміни корпусу для більш сучасних і просунутих моделей вища.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також