MacBook Pro

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление материнской платы, уточнюйте
Замена AirPort (Wi-Fi модуль), уточнюйте
Замена аккумулятора, уточнюйте
Замена динамиков, уточнюйте
Замена дисплейной крышке в сборе, уточнюйте
Замена клавиатуры, уточнюйте
Замена кулера, уточнюйте
Замена разъема зарядки MagSafe, уточнюйте
Замена тачпада, уточнюйте
Замена элементов корпуса, уточнюйте
Обновление и восстановление системы уточнюйте
Перенос или резервное копирование данных уточнюйте
Работы по замене матрицы, уточнюйте
Ремонт цепи питания, уточнюйте
Снятие блокировки EFI, уточнюйте
Снятие пароля ОС, уточнюйте
Создание Apple ID (учетной записи) уточнюйте
Увеличение объема SSD накопителя, уточнюйте
Чистка после попадания влаги, 500 грн
Чистка с заменой термопасты 650 грн

MacBook Pro

Перші версії MacBook Pro з'явилися ще в 2006 році, разом з переходом компанії Apple з процесорів PowerPC на чіпи компанії Intel.

Вже тоді ці ноутбуки позиціонувалися як пристрої для людей, чиї завдання виходять за рамки роботи з текстом і серфінг веб сторінок.  Людей які потребують потужному комп'ютері невеликих розмірів, який можна легко брати з собою куди завгодно.  Незважаючи на всі зміни, що відбулися за довгі роки еволюції лінійки MacBook Pro, ця концепція залишилася незмінною і далеких предків моделі 2006 року всі ще легко можна побачити в руках людей пов'язаних з аудіо і відео продакшеном, дизайном, розробкою додатків і ще в безлічі сфер, де  потрібні мобільні і потужні комп'ютери.

Якщо перше покоління остаточно відійшло в історію із припиненням їх підтримки в 2015 році, то пристрої другого покоління все ще зустрічаються у користувачів і в сервісних центрах.

Корпус MacBook Pro

Важливою відмінною рисою MacBook Pro 2 покоління став корпус.  Починаючи з моделі 2008 року, всі MacBook Pro проводилися в Unibody корпусі з алюмінію.  На відміну від пластикового, досить міцного, але все ж складається з великої кількості деталей, алюмінієвий корпус проводився з одного шматка металу, тим самим зводячи кількість корпусних деталей до мінімуму.

У ранніх моделях акумулятор був знімним, він розташовувався під окремою кришкою, відкривши яку користувач отримував доступ до батареї і жорсткого диска, що спрощувало їх заміну.  Але досить швидко від цього відмовилися і окрему кришку прибрали, помістивши все під одним панеллю.

По суті всі корпуси MacBook Pro після 2009 року складаються з двох частин:

Це кришка-дисплей і так званий "топ кейс", частина корпусу містить в собі всі компоненти комп'ютера, включаючи клавіатуру, трекпад і акумулятор, поєднана з дисплеєм за допомогою металевих петель.  Топ кейс має знімну нижню кришку, що кріпиться на 10 спеціальних гвинтів.

Уже тоді користувачі відзначали мале, в порівнянні з конкурентами, кількість портів, особливість всіх пристроїв Apple критикуемая і до цього дня.

До речі, саме в перших MacBook Pro вперше з'явився новий формат роз'єму зарядного пристрою під назвою Apple MagSafe.  Це магнітний коннектор, легко приєднується і відокремлюваний від комп'ютера, що і є його головною перевагою, зачепивши ногою кабель заряджаючого на столі ноутбука, ви не відправите його в політ з трагічним кінцем, він легко від'єднається, навіть не зрушивши MacBook Pro з місця.

Зараз все ще можна легко купити і досить ефективно використовувати MacBook Pro 2012 року.  Вони отримали оновлення до останньої на даний момент системи -

Mac OS Mojave 10.14 і їх потужності все ще досить щоб справлятися з повсякденними завданнями.  Також це остання модель MacBook Pro пропонує користувачеві можливості апгрейда.  У ньому можна замінити жорсткий диск на швидкісний SSD або ж встановити другий накопичувач замість оптичного приводу, а також збільшити кількість оперативної пам'яті.  Після такого апгрейда, модель 2012 года здатна позмагатися навіть з більш пізніми версіями MacBook Pro.

Третє покоління MacBook Pro було представлено в 2012 році, їх головною відмінністю від попередників став новий Retina екран.  Незважаючи на те, що пройшло вже чимало часу з появи Retina екранів на ноутбуках Apple, не всі виробники змогли наблизитися до них за якістю передачі кольору зображення.

Крім екрану трохи змінився і корпус, він став трохи тонше, зменшився також вага.

Всі MacBook Pro з Retina дисплеєм дуже обмежені в апгрейде, їх оперативна пам'ять розпаяна на материнській платі, а замість SATA інтерфейсу накопичувача використовується власний роз'єм Apple, тому для заміни SSD необхідно купувати спеціальні моделі, або ж використовувати перехідники.  Навіть заміна батареї перестала бути справою 5 хвилин, тепер вона приклеєна до корпусу і замінити її в домашніх умовах досить проблематично.

Загальна ж продуктивність і енергоефективність виросли, в порівнянні з попередниками.  Ноутбуки третього покоління досі можна купити і вони все ще залишаються популярними у користувачів.

Найпопулярнішими моделями в цьому поколінні, стали MB Pro 2015 х років випуску.  Це останні MacBook Pro мають в собі всі основні порти, які мають надійної клавіатурою і високої ремонтоспособность при продуктивності здатної конкурувати з більш новими моделями.

Четверте покоління MacBook Pro з'явилося в 2016 році.

Воно отримало велику кількість відмінностей від попередників, не всі з яких були прийняті користувачами позитивно.

З'явилися варіанти моделей з Touch Bar, спеціальної сенсорною панеллю над верхнім рядом клавіатури, яка замінила ряд клавіш F1-F12.

Змінилася звична клавіатура, тепер використовується клавіатура типу "метелик" з малим ходом клавіш.  Деяким користувачам вона сподобалася, але більшість відзначає проблеми при її експлуатації.  Найпоширенішою є залипання клавіш при попаданні під них частинок бруду.  Фахівці нашого сервісного центру вже не раз стикалися з такими неполадками в роботі MacBook Pro і успішно справлялися з ними.

Нові ноутбуки отримали покращений і збільшений трекпад з функцією Force Touch, що сприймає силу натискання. Корпус став ще тонше і легше, змінилися кріплення нижньої кришки до топкейса.

На даний момент 4 покоління є останнім в лінійці MacBook Pro, всі пристрої цього покоління продаються в магазинах і підтримуються сервісними центрами.

У 2019 очікується презентація ще одного пристрою, однак швидше за все воно не привнесе нічого радикально нового, залишившись в рамках закладених в моделях останніх років.

Дивіться також