Безкоштовна діагностика техніки Apple

Діагностика пошкодженої і несправної техніки - це перший етап ремонту, який дозволить повернути пристрій в робочий стан. Без діагностики неможливо встановити причину несправності. У нашому сервісному центрі жоден технічний фахівець не візьметься замінити деталь або виконувати відновлення пристрою без попередньої діагностики.

Сервісний центр Q-Service пропонує для своїх замовників послугу безкоштовної діагностики. При цьому наші клієнти можуть взяти участь цьому процесі, для отримання відповідей на всі їхні запитання.

Швидка і якісна діагностика в Q-Service

Наш сервісний центр проведе діагностику і допоможе вам отримати технічний висновок про стан техніки виробництва компанії Apple перебуваючої у вас в експлуатації: iPhone, iPad, iMac, Mac, Mac mini, MacBook, Apple Watch.

Звертаючись до нас Ви завжди можете розраховувати на швидке і чітке виявлення всіх неполадок. 

Порядок діагностики фахівцями складається з:

1. Програмна діагностика. Оцінка роботи програмного забезпечення і необхідності в перепрошивки пристрою Apple.

2. Апаратна діагностика. Оцінка функціонального стану комплектуючих пристрою.

3. Технічний висновок.

4. Узгодження термінів ремонту і його вартості.

Важливо пам'ятати, що діагностика роботи вашого пристрою в сервісному центрі Q-Service завжди безкоштовна (за винятком окремих випадків). І вам не доведеться платити в разі відмови від подальших ремонтних робіт.

В чому полягає небезпека самостійної діагностики?

Фахівці вкрай не рекомендують самостійно намагатися дізнатися / усунути причину поломки вашого гаджета. Звичайно, ви можете прочитати в інтернеті характерні ознаки і зробити кілька висновків самостійно, однак до активних дій переходити не варто.

Найбільш вдалий сценарій діагностики пристроїв Apple здійснюватися в сервісному центрі, виключно досвідченим інженерами, за допомогою спеціальних інструментів і програмного забезпечення . В іншому випадку ви ризикуєте привести, ваш девайс в категорію неремонтопридатних, або вивести з ладу кілька додаткових модулів.

Переваги проведення діагностики в сервісному центрі Q-Service

Звертаючись в наш сервісний центр, ви можете розраховувати на цілий ряд бонусів, а саме:

- Безкоштовна діагностика* - у кожного клієнта є можливість отримати технічний висновок сервісного інженера щодо поломки і прийняти рішення, по несправної техніки;

- Висококваліфіковані фахівці - наші інженери професіонали з багаторічним стажем роботи, які знають багато технічні аспекти роботи з технікою Apple;

- У процесі ремонту та діагностики використовуються тільки професійні інструменти та оригінальні запчастини;

- Безкоштовна діагностика включена у виїзний ремонт*;

Швидкий і якісний ремонт за оптимальною вартістю.

QService - це перш за все турбота про власних клієнтів. З нами ви завжди можете розраховувати на точну діагностику і професійний ремонт.

 

*Безкоштовна діагностика - в 97% випадків діагностика пристроїв не вимагає додаткових витрат.

 *Виїзний ремонт - ремонт який проводиться за межами сервісного центру QService за узгодженням сторін 

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також