Ремонт iPhone XS

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна батареї 1100 грн 30 хв
Заміна вібромотора (Taptic Engine) 750 грн 30 хв
Заміна дисплея копія 3100 грн 40 хв
Заміна дисплея оригінал 4400 грн 40 хв
Заміна корпуса 2200 грн 120 хв
Заміна основної камери 2500 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 550 грн 60 хв
Заміна скла дисплея 1800 грн 240 хв
Заміна скла камери 500 грн 60 хв
Заміна скла корпуса 1000 грн 120 хв
Заміна фронтальної камери 1000 грн 30 хв

Заміна заднього скла і дисплея iPhone XS

Незважаючи на всі нові технології захисту пристроїв, що застосовуються виробниками, мало що може допомогти в ситуації падіння або будь-якого удару пристрою. Першим в такому випадку зазвичай ушкоджується екран і задня кришка пристрою. Своїм клієнтам ми пропонуємо послугу із заміни заднього скла в найкоротші терміни за найдемократичнішими цінами.

Що стосується дисплеїв, то тут, також, як і в ситуації з iPhone X, на даний момент не існує гідних копій дисплейних модулів для конкретно цієї моделі телефону. Тому ми настійно не рекомендуємо вам зв'язуватися з неоригінальними дисплеями для ремонту iPhone XS. Результат такого ремонту може бути непередбачуваним і часто незадовільним.

Своїм клієнтам ми пропонуємо такі варіанти вирішення проблеми, в разі, коли рідний дисплей телефону вимагає заміни.

Перший і самий надійний варіант - це установка нового оригінального дисплейного модуля. Після проведення такого ремонту ви отримаєте свій телефон з повністю робочим і якісним дисплеєм, зробленому самою компанією Apple.

Другим, але не за популярністю серед наших клієнтів, є варіант збереження оригінальної матриці вашого екрану і установку нового скла замість розбитого старого. Однак, такий варіант доступний тільки в тому випадку, коли пошкодження не торкнулися матриці дисплея. Дізнатися про можливості такого ремонту ви зможете після того, як фахівці нашого сервісного центру проведуть його діагностику.

Захист від води і пилу iPhone XS

Apple стверджує, що iPhone XS отримав новий клас захисту від води і пилу - IP68. На даний момент це найвищий клас з тих, якими оснащуються побутові пристрої.

Згідно зі стандартами цього класу це означає повний захист телефону від пилу і води. Розробники стверджують, що тепер смартфон витримує не тільки залитие різними рідинами, будь то чай, кава або навіть пиво, а й може без шкоди перебувати під водою на глибині до 2 метрів протягом 30 хвилин. Такі можливості забезпечує новий спосіб герметизації, застосований в телефоні. Однак, фахівці нашого сервісного центру не радили б вам експериментувати з водонепроникністю iPhone XS, оскільки Apple як і раніше не поширює свою гарантію на пристрої, які зазнали впливу рідини. А це означає, що в разі якщо вода все таки потрапить всередину вашого пристрою, гарантійна заміна буде недоступна і оплачувати ремонт доведеться самостійно. До того ж, з часом, герметичне проклеювання може втрачати свої властивості, зменшуючи шанси на виживання телефону після занурення.

Заміна акумулятора iPhone XS

iPhone XS забезпечений достатньо незвичним акумулятором, що складається з двох модулів. Через свого нестандартного пристрою і новизни, на даний момент не існує гідних аналогів, які можна було б безбоязно встановлювати при ремонті iPhone XS. Тому на даний момент своїх клієнтам ми пропонуємо установку тільки оригінальних АКБ.

Однак, ми маємо дані про те, що найближчим часом повинні з'явитися акумулятори, які не поступаються за якістю оригіналу і розпізнаються електронікою телефону. Це акумулятори тієї ж фірми, чиї батареї ми встановлюємо в давніші пристрої Apple. Як тільки ця опція стане доступною, ми поспішимо вам про це повідомити.

Дивіться також