Ремонт iPhone SE

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление кнопки HOME от 500 грн от 360 хв
Восстановление кнопки POWER от 400 грн от 20 хв
Замена Батареи от 700 грн от 20 хв
Замена вибромотора 400 грн от 20 хв
Замена дисплейного модуля в сборе оригинал (оригинальная цветопередача) 1000 грн 30 хв
Замена корпуса 1100 грн от 20 хв
Замена основной камеры 600 грн от 20 хв
Замена передней камеры 700 грн от 40 хв
Замена разъема зарядки 600 грн от 20 хв
Замена стекла камеры 600 грн от 40 хв
Замена/восстановление верхнего динамика от 350 грн от 40 хв
Замена/восстановление нижнего динамика от 500 грн от 40 хв
Чистка Верхнего «ушного» динамика 350 грн от 25 хв
Чистка Нижнего «голосового» Бузера 350 грн от 25 хв

Ремонт iPhone SE

Ремонтопридатність iPhone SE приблизно відповідає такий як у iPhone 5S. Деякі запчастини є взаємозамінними і дозволяють заощадити при ремонті телефону.

Однак при глибоких пошкодженнях, які зачіпають материнську плату, телефон закономірно ближче за вартістю ремонту до iPhone 6S, оскільки ці модулі у них побудовані на базі одного процесора і відповідно їх ремонт багато в чому схожий.

Заміна дисплея iPhone SE

У разі ж якщо телефон все-таки впав і екран перестав виводити зображення або відповідати на дотики виходом є тільки установка нового дисплея.

Своїм клієнтам ми пропонуємо установку копій дисплея високої якості. В ремонті iPhone SE ми використовуємо копії від перевірених постачальників, перевірених роками роботи.

Такі екрани за якістю практично не поступаються оригінальним. Різниця може бути помітна тільки в дещо іншій кольоровій гамі дисплея, помітною лише при порівнянні двох модулів лоб в лоб. У використанні ж різниця непомітна взагалі, швидкість і зручність роботи цілком ідентичні оригіналу.

Eсли вам необхідний саме оригінальний екран, уточнюйте можливість і вартість такого ремонту у нашого менеджера.

Ремонт акумулятора iPhone SE 

Акумулятор iPhone SE трохи більше того, що встановлений в iPhone 5S і становить одна тисяча шістсот сорок дві мАг.  Показник не вражаючий, але завдяки невеликим розмірам дисплея і енергоефективності процесора його цілком вистачає на повний день роботи.

Втім, він все так само схильний до природного зносу і через кілька років роботи його ємність може значно знижуватися. Особливо швидко це відбувається при порушенні умов експлуатації телефону. Знос акумулятора негативно впливає на продуктивності пристрою.

Рішенням проблеми є ремонт iPhone SE по установці нового акумулятора. Своїм клієнтам ми пропонуємо установку АКБ від виробника пройшов сертифікацію в Україні.  Такі батареї не поступаються за якістю оригінальним і навіть розпізнаються електронікою телефону, що також позитивно позначається на терміні їх життя і загальної енергоефективності iPhone.

Дивіться також