MacBook Air

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна аккумулятора від 3200 грн
Заміна динаміка від 2000 грн
Заміна клавіатури від 3300 грн
Заміна кулера від 2000 грн
Заміна матриці від 6800 грн
Заміна накопичивача SSD 128/256GB від 6700 грн
Заміна роз'єму живлення від 1000 грн
Заміна трекпада від 2900 грн
Заміна шлейфа матриці від 3500 грн
Знаття блокування EFI від 2800 грн
Оновлення або встановлення системи MacOs від 550 грн
Чистка після потрапляння вологи від 500 грн
Чистка с заменой термопасты від 650 грн

MacBook Air

Серія ноутбуків MacBook Air вперше була представлена ​​корпорацією Apple в січні 2008 року.  Перший же комп'ютер з цієї серії заклав тренди на дизайн ноутбуків на довгі роки вперед, по суті почавши еру так званих "ультрабуків".  Починаючи з 2008 року було випущено безліч версій Air.

Їх головною відмінною рисою є тонкий алюмінієвий unibody корпус, що виготовляється з одного шматка алюмінію.  Корпус і його товщина це перше, що кидається в очі при погляді на MacBook Air.  До того ж його товщина різна в різних місцях і в районі тачпада досягає мінімальних значень.

Незважаючи на такі розміри, Air забезпечений повнорозмірними клавіатурою і дисплеєм.  Клавіатура забезпечена підсвічуванням, яскравість якої може регулюватися автоматично.

Ще одним значною перевагою всієї лінійки є скляний тачпад значних розмірів, що підтримує жести.  По зручності користування йому немає рівних і навіть через стільки років після його появи інші виробники ноутбуків все ще намагаються наблизитися до того якості роботи з тачпадом, яке було у Apple ще в 2008 році.

Досягаються такі мініатюрні розміри відмовою від CD-приводу і багатьох портів, які до сих пір досить часто зустрічаються в ноутбуках інших виробників (HDMI, Ethernet, DVI і т.д.).  Також, ноутбук є досить закритим для користувача з боку ремонту та апгрейда.  Оперативна пам'ять розпаяна на платі і зміна її обсягу технічно складна, акумулятор незнімний і єдиним елементом, який можна змінити є SSD накопичувач.  Втім, для того щоб до нього дістатися, необхідно мати набір спеціальних викруток, оскільки кришка кріпиться до корпусу специфічними гвинтами.

Оновлення 2012 року став одним з найцікавіших у всій лінійці відрізняється деякою одноманітністю і невеликою кількістю змін з року в рік.

MacBook Air mid 2012 отримав новий роз'єм зарядки і блок живлення, MagSafe2.  З'явилася версія з 8 ГБ оперативної пам'яті і обсяг SSD в 512 ГБ.  У моделі 2012 року встановлено традиційний для Air процесор Intel i5 з тактовою частотою в 1,8 Ghz.  Для обробки графіки використовується графічний процесор Intel HD Graphics 4000 з одним гігабайтом пам'яті.

Також, на відміну від перших моделей, Air 2012 року оснащений двома стереодинаміками.

Через свої невеликі розміри, все MacBook Air володіють обмеженою кількістю портів, яких проте цілком вистачає для комфортної роботи.

Це два USB 3.0 порти зі швидкістю передачі даних до 5 Гб / с, порт Thunderbolt 2 і роз'єм картридера, що підтримує карти єдиного формату - SD.  Також всі Air мають комбінований 3.5 роз'єм для підключення аудіопристроїв.

MacBook Air 2012 є справжньою робочою машиною, що ідеально підходить для подорожей і комфортної роботи з текстом.  Його зручно носити з собою і використовувати поза домом, чому сприяє висока енергоефективність компонентів і велика ємність батареї, що забезпечує до 7 годин автономної роботи.  Потужності ноутбука вистачає навіть для простого монтажу і роботи з зображеннями, особливо добре в таких завданнях проявляє себе модель з 8 гігабайтами оперативної пам'яті.  Втім, навіть зараз модель 2012 года з 4 ГБ RAM можна назвати актуальною і легко справляється з більшістю повсякденних завдань.

Незважаючи на свою популярність, ремонт MacBook Air mid 2012 зустрічається не так часто, якщо говорити про якісь серйозні несправності.

Вся серія Air відрізняється високою надійністю і при акуратному використанні ці пристрої можуть прослужити довгі роки.

Втім, необхідність в регулярному обслуговуванні ніхто не відміняв і найчастіше саме такий тип ремонту MacBook Air mid 2012 зустрічається в роботі нашого сервісного центру.

Абсолютно всі комп'ютери потребують регулярного чищення від пилу і заміні термопасти процесора.

Ноутбуки потребують її навіть частіше, оскільки часто використовуються на різних поверхнях і більше схильні до потрапляння пилу в середину корпусу.

Пил погіршує тепловідвід пристрою і може призводити до серйозного пошкодження його компонентів внаслідок перегріву, що може призвести до дорогого ремонту MacBook Air.

Також регулярно потрібна заміна термопасти.  Термопаста це спеціальна пластична прошарок між процесором і поверхнею теплопроводящей трубки, покликана поліпшити їх контакт, тим самим значно покращуючи тепловідвід.  Згодом вона втрачає свої властивості і перестає бути ефективною, внаслідок чого процесор починає перегріватися, що загрожує йому серйозними ушкодженнями або навіть виходом з ладу.

Також, при перегріванні, процесор для захисту починає знижувати свою тактову частоту, застосовуючи троттлінг.  Це і стає причиною уповільнення швидкості роботи пристрою.

Щоб уникнути таких ситуацій рекомендується чистити ноутбук від пилу кожні 6 місяців.  Частка в середньому займає не більше півгодини часу, при цьому значно продовжуючи час життя MacBook Air і його компонентів.

Дивіться також