Ремонт iPad

Ремонт iPad в Києві

Планшети iPad остаточно завоювали місце розважального пристрою, що ідеально підходить для сприйняття візуального контенту. Однак, незважаючи ні горезвісну надійність, навіть техніка Apple може зламатися. У такому випадку потрібно ремонт iPad, який буде включати в себе ряд процедур для відновлення функціоналу пристрою.

Сервісний центр Q-Service гарантує якісне виконання ремонтних робіт і процедур. Завдяки багаторічному досвіду і щоденній практиці інженери працюють в сервісному центрі успішно виконують ремонт, який їм доручать. Саме тому, звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на відновлення функцій планшета на 100%.

Список послуг по ремонту iPad

Сучасні моделі iPad - це дуже складні пристрої, які складаються з величезної кількості деталей. При цьому проблеми з планшетом можуть виникнути не тільки по частині комплектуючих, але і з програмним забезпеченням. Саме тому дуже важливо вчасно звернутися в сервісний центр, щоб кваліфікований майстер зміг зайнятися вашим гаджетом.

Qservice пропонує для клієнтів повний пакет послуг по ремонту планшетів від Apple, який включає в себе такі процедури:

- Діагностику пристрої;

- Заміну акумулятора;

- Чистку роз'ємів;

- Чистку динаміків і мікрофонів;

- Заміну Wi-Fi модуля;

- Ремонт модему;

- Заміну сенсора;

- Заміну контролера харчування;

- Заміну корпусу;

- Відновлення даних і багато інших послуг.

Найбільш поширені поломки iPad

Причини поломок можуть бути абсолютно різними, однак найбільш поширеними неполадками з iPad, з якими стикаються сервісні центри, є:
- Проблеми з акумулятором - після декількох років використання літій-іонний акумулятор втрачає свою ємність, що провокує швидкий розрядку. В окремих випадках акумулятор може роздутися і пошкодити корпус. Саме тому найкращим рішенням стане заміна зношеного акумулятора, яка дозволяє відновити ємність акумулятора до колишнього рівня.

- Заміна скла і екрану iPad - найбільш поширений вид ремонту, з яким стикався практично кожен власник сучасного смартфона або планшета.  Падіння або удар об твердий предмет може стати причиною появи тріщин, сколів та інших пошкоджень.  Вони можуть не тільки зіпсувати зовнішній вигляд гаджета, але і вплинути на роботу сенсора і інших модулів.

- Потрапляння рідини - ще один поширений вид ремонту. Моделі iPad не захищені стандартом вологозахисту IP67, тому вплив води або будь-який інший рідини може вивести планшет з ладу.

- Кнопки управління - причиною поломок кнопок включення і регулювання гучності найчастіше є падіння, однак неполадки можуть проявитися і після дуже тривалої експлуатації.

Як відбувається ремонт iPad

Ремонт iPad в Києві починається з того, що користувач звертається в сервісний центр. Після того як пристрій потрапляє в руки майстра, він зобов'язаний провести діагностику iPad. Вона дозволить дізнатися, що з Айпад не так, і як привести його в повністю робочий стан.

Повний ремонт iPad виглядає таким чином:

1. Ви звертаєтеся в наш сервісний центр.

2. Майстер проводить безкоштовну діагностику пристрою.

3. Узгодження вартості і строків ремонту.

4. Виконання ремонтних процедур.

5. Видача гаджета і оплата виконаних робіт.

Деякі процедури можуть призвести Айпад в робочий стан вже через 20-40 хвилин. Однак термін ремонту безпосередньо залежить від складності ремонту. Щоб розраховувати на ремонт в максимально короткий термін, ви можете скористатися послугою «терміновий ремонт».

Ремонт і обслуговування iPad в Q-Service

Співпрацюючи з Q-Service, ви завжди можете розраховувати на високу якість обслуговування і послуги професіоналів своєї справи, які добре знайомі з пристроєм Айпад.

У нас ви можете розраховувати на:

- Якісний ремонт iPad в Києві швидко за оптимальною ціною в незалежному сервісному центрі.

- Можливість дистанційного ремонту - надішліть пристрій до нас в сервіс скориставшись послугами кур'єра, поштою (ідеально підходить для всіх малих населених пунктів);

- За вашим бажанням ми можемо використовувати оригінальні запчастини для ремонту вашого планшета;

- Гарантію до 12 місяців на наші послуги.

Звернення в наш сервісний центр є гарантією того, що ваш пристрій поверне 100% своєї функціональність на тривалий термін експлуатації.