Ремонт iPhone 7

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна батареї 700 грн 30 хв
Заміна вібромотора (Taptic Engine) от 400 грн 30 хв
Заміна дисплея копія 1250 грн 40 хв
Заміна дисплея оригінал 1750 грн 30 хв
Заміна корпуса 800 грн 120 хв
Заміна основної камери 1400 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 700 грн 30 хв
Заміна скла дисплея 850 грн 120 хв
Заміна скла основної камери 350 грн 60 хв
Заміна фронтальної камери 450 грн 30 хв

iPhone 7 - телефон від компанії Apple

iPhone 7 на даний момент є однією з найпоширеніших серед українських користувачів моделлю телефонів від компанії Apple.

Будучи вже не найновішим девайсом, йому вдається поєднувати в собі всі кращі якості, за які людям так полюбилися телефони фірми Apple.  Це не тільки знамените швидкодію, стабільність, досить хороша камера, екран, але і достатня висока ремонтопридатність, якої, укупі з невисокою вартістю ремонту, так не вистачає новим моделям айфонів, де вислизання телефону з рук може коштувати користувачеві до половини вартості нового пристрою.

Наш сервіс надає послуги з ремонту та діагностиці всіх поширених проблем, з якими стикаються користувачі під час експлуатації iPhone 7.

Заміна дисплейної модуля iPhone 7

Напевно, найпопулярнішим замовленням є заміна дисплейного модуля iPhone 7. Телефон вислизнув з рук і впав на асфальт, був придавлений в сумці або пролетів три сходових прольоту?  Часи коли телефоном можна було колоти горіхи давно в минулому, зараз така тендітна деталь як екран займає велику площу корпусу девайса і, швидше за все, після таких пригод дисплей вашого айфона потребують заміни на новий.  Ми можемо запропонувати вам такі варіанти:

Встановлення нового оригинального дисплея

Здавалося б, ідеальний варіант, але, на жаль, Apple не продає офіційні запчастини на свої пристрої, тому новий екран доведеться пошукати.  Це найдорожчий і тривалий варіант ремонту (пошук екрану займе якийсь час, уточнюйте у нашого менеджера), але в підсумку ви отримаєте назад свій пристрій в первозданному вигляді.

Встановлення високоякісної копії

Найпоширеніший варіант.  Поєднує в собі швидкість ремонту (до однієї години) і його дешевизну.  Зовні екран копію можна відрізнити від оригіналу тільки при їх порівнянні лоб в лоб.  На швидкодію і стабільність роботи це не впливає і, швидше за все, після дня роботи з телефоном ви вже забудете який екран на ньому стоїть, оригінальний або копія.

Заміна скла дисплейної модуля

Якщо пошкодження не торкнулися зображення, в деяких випадках можна обмежитися заміною скла.  Цей варіант вимагає спеціалізованого обладнання і деякої кількості часу, але поєднує в собі позитивні якості двох попередніх.  Дізнатися, чи доступний цей варіант вашого телефону, ви зможете після проведення діагностики ушкоджень майстрами нашого сервісного центру.

Другим, за кількістю звернень в наш сервісний центр, є ремонт по заміні акумулятора смартфона.  В iPhone 7 використовуються широко-поширені в наш час літій-іонні акумулятори.  Вони володіють обмеженим терміном життя, по закінченню якого їх ємність, а отже і час роботи смартфона починає стрімко скорочуватися.  Зазвичай це проявляється після

Дивіться також