iMac

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление материнской платы уточнюйте
Замена AirPort (Wi-Fi модуль) , уточнюйте
Замена HDD/SSD накопителя, уточнюйте
Замена динамика, уточнюйте
Замена дисплея уточнюйте
Замена кулера, уточнюйте
Замена матрицы, уточнюйте
Замена элементов в цепи питания, уточнюйте
Обновление и восстановление системы уточнюйте
Перенос или резервное копирование данных уточнюйте
Рихтовка, выравнивание корпуса, уточнюйте
Снятие блокировки EFI уточнюйте
Создание Apple ID (учетной записи) уточнюйте
Чистка от пыли с заменой термопасты, 650 грн
Чистка после попадания влаги, oт 500 грн

Ремонт iMac

iMac - це персональний комп'ютер виробництва компанії Apple, який відомий своєю надійністю і швидкодією. Однак, як і у будь-який іншої техніки, з аймаку можуть виникати різноманітні неполадки, які можуть значно погіршити і унеможливити експлуатації даного пристрою.

З будь-якими неполадками з iMac ви можете звернутися в сервісний центр Q-Service, де кваліфіковані фахівці із задоволенням повернуть вашого пристрою 100% функціональність. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, з гарантією якості і працездатності.

iMac повільно працює, гальмує

Швидкість роботи персонального комп'ютера - це одна з головних характеристика, яка визначає комфорт експлуатації. Тому подвійно прикро, коли такий потужний ПК як iMac починає зависати і довго завантажуватись.

Причин подібної неполадки може бути багато, проте до основних слід віднести:

- Проблеми з HDD - в більш сучасних моделях iMac використовуються SDD, що прискорює швидкодію пристрою, однак вікові моделі все ще працюють на жорсткому диску, тому проблема з даними запчастинами можуть значно збільшити швидкість роботи комп'ютера;

- Проблеми з операційною системою - OS X вважається однією з найбільш досконалих операційних систем, однак і з нею можуть траплятися помилки;

- Наявність шкідливого ПЗ неперевіреного постачальника.  Власник повинен користуватися тільки перевіреним програмним забезпеченням перевірених розробників.

Ще однією причиною довгої завантаження може бути велика кількість програм у фоновому режимі. Тому, перш ніж нести пристрій в сервісний центр, обов'язково упевніться, що воно дійсно має проблеми із завантаженням.

Щоб уникнути ремонту, пов'язаного з продуктивністю ПК, ви можете зробити такі дії:

- Очистити кеш і постійно закривати програми, які працюють у фоновому режимі;

- Видалити непотрібні плагіни і програми;

- Очистити список автозавантаження;

- Оновити програмне забезпечення;

- Перевірити жорсткий диск на швидкість завантаження.

Взагалі, якщо ви є власником аймака з встановленим HDD, то кращим рішенням стане заміна жорсткого диска на SDD. В такому випадку швидкість завантаження може вирости в кілька разів (навіть найдешевші моделі SDD будуть в 4 рази швидше HDD).

iMac не завантажується

Ще однією розповсюдженою причиною здачі iMac в ремонт є те, що пристрій не завантажується. Всього може бути 3 основні причини подібної неполадки:

- Проблеми з програмним забезпеченням;

- Проблеми з апаратною частиною;

- Проблема в підключеному обладнанні.

Останній пункт відразу можна викреслити, оскільки він не вимагає ремонту. Досить просто відключити підключений пристрій ПК. А ось перші 2 причини дуже навіть поширені.

Проблеми з ПО можуть вимагати від власника (або майстра, який займається ремонтом) перевстановити операційну систему, оновити або видалити програми (драйвера). Ремонт в такому випадку не дорогий і здійснюється в максимально короткий термін.

Зовсім інша ситуація трапляється, при поломці певних комплектуючі аймака. Дуже рідко можна здійснити ремонт деталі коли неполадка стосується мікросхем. Найчастіше запчастина необхідно буде замінити модульно, що є більш дорогим видом ремонту.

Найбільш поширеними причинами того, що iMac не завантажується, є поломки:

- Відеокарти;

- Материнської плати;

- Поломки HDD або оперативної пам'яті;

- Неполадки з блоком живлення.

Час ремонту даних комплектуючих залежить від характеру і складності поломки.

iMac не вмикаеться

Якщо iMac не включається, то йому безумовно необхідний ремонт. Це одне з найбільш неприємних поломок, оскільки власник пристрою точно не знає, що саме послужило причиною неполадок.

Найбільш поширеними причинами того, що комп'ютер від Apple не включається, є поломки:

- Блоку живлення;

- Материнської плати.

У будь-якому випадку вам будуть потрібні послуги фахівця, які в результаті ремонту зможе повністю повернути пристрою функціональність.

Проблеми з дисплеєм iMac

Незважаючи на технічні характеристики даного ПК, за дисплеєм пристрою слід дуже ретельно стежити і вчасно очистити його від забруднень.

Справа в тому, що, коли пил потрапляє на внутрішню сторону захисного скла, вона впливає на вицвітання датчика.  У свою чергу, це може викликати появу різноманітних плям, розлучень, розмитостей і т.д. Це дуже неприємна несправність, оскільки вона значно погіршує якість картинки на дисплеї iMac. Щоб уникнути цього пристрій необхідно регулярно чистити. Якщо така неприємність вже трапилася, то краще за все дати визначення на чистку і діагностику в сервісний центр ремонту техніки Apple.

Якщо на дисплеї з'являються різноманітні артефакти: випадають частини зображення або змінюється їх колір, то проблема полягає не в екрані, а в відеокарті, якій буде потрібна заміна або ремонт. Однак про складність ремонту неможливо сказати без діагностики пристрою.

Діагностика, профілактика і чистка iMac

iMac - це в першу чергу інструмент, за яким необхідно якісно доглядати. Тільки тоді даний пристрій зможе показати своєму власникові все, на що воно здатне. Ідеальним рішенням є раз на півроку віддавати iMac на чистку і діагностику. В такому випадку досвідчені фахівці зможуть простежити за станом пристрою і виявити дрібні неполадки.

Забруднення пилом сильно впливають на роботу ПК. Через нього пристрій сильніше гріється, що негативно впливає на процесор, відеокарту, материнську плату і систему охолодження. Їх ресурс витрачається швидше, що призведе до більш серйозних поломок і необхідності в ремонті в майбутньому. Тому регулярна діагностика, профілактика і чистка iMac - це ваша інвестиція в майбутнє якісну роботу пристрою.

Майстри з сервісного центру Q-Service в Києві проводять всі види ремонту для iMac. Вони з задоволенням усунуть неполадки і дозволять вам знову насолоджуватися швидким і зручним пристроєм.

Поширені запитання

Якщо немає можливості приїхати в сервісний центр і здати iMac в ремонт?

Якщо у вас немає можливості відвідати наш офіс, ви можете викликати нашого майстра додому або на робоче місце, де фахівець зможе забрати пристрій в майстерню або на місці провести всі необхідні маніпуляції. Також є можливість відправити пристрій кур'єрською доставкою в офіс сервісного центру.

Які терміни і вартість ремонту?

Термін ремонту безпосередньо залежить від складності та типу поломки. Якщо все майстри зайняті, то необхідно буде додатково почекати або оплатити послугу термінового ремонту.

Вартість ремонту вказана з урахуванням деталі і роботи?

Так, на сайті всі ціни вказані з урахуванням вартості деталі (якщо вона необхідна) і роботи.

Чи є гарантія на виконані роботи в сервісному центрі QService?

Після виконання ремонту, ви отримаєте чек і гарантійний зобов'язання від сервісного центру терміном до 12 місяців.

Дивіться також