Чистка Mac від пилу

Профілактична чистка Mac

Пил є однією з головних проблем всіх комп'ютерів.

Поступово накопичуючись всередині корпусу, вона заважає відведення тепла від життєво важливих для роботи будь-якого пристрою компонентів, знижуючи їх ефективність і термін служби.

Перегріваючись, комп'ютер починає знижувати частоту роботи процесора, застосовуючи троттлінг. Саме він і є найчастішою причиною дратівливих "гальм" системи. Але навіть так, не маючи доступу до холодного повітря, поступово компоненти комп'ютера приходять в непридатність.

На щастя, всього цього можна з легкістю уникнути. Як і будь-яка інша техніка, все комп'ютери вимагають періодичного технічного обслуговування, в числі якого першим місцем завжди стоїть чистка від пилу і супутня їй заміна термопасти.

Термопаста представляє собою спеціальну пластичну прокладку і виконує роль провідника між поверхнями процесора і тепловідводної трубки, згладжуючи всі найдрібніші нерівності на них і значно покращуючи тепловідвід.

Однак, з часом, вона втрачає свою пластичність, зсихається і перестає виконувати свої функції.

Тому, при чищенні комп'ютера обов'язково проводиться її заміна. Найкраще проводити таке обслуговування приблизно раз на півроку або навіть частіше, особливо якщо у вас є домашні тварини або ж вам доводиться працювати в запилених приміщеннях. В середньому чистка займає близько 30 хвилин часу, при цьому продовжуючи термін життя вашого комп'ютера на довгі роки.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також