Ремонт iPhone X

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна батареї 1000 грн 30 хв
Заміна вібромотора 750 грн 30 хв
Заміна дисплея копія 3100 грн 30 хв
Заміна дисплея оригінал 4300 грн 30 хв
Заміна заднього скла 950 грн 120 хв
Заміна корпусу 2100 грн 120 хв
Заміна основної камери 2200 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 600 грн 60 хв
Заміна скла дисплея 1700 грн 240 хв
Заміна скла основної камери 450 грн 60 хв
Заміна фронтальної камери 600 грн 30 хв

В ремонті iPhone X відрізняється від своїх попередників насамперед вартістю і, на жаль, досить низькою стійкістю до пошкоджень.

Заміна дисплея iPhone X

Цьому сприяє в тому числі кількість всіляких датчиків, що використовуються в пристрої. Особливо це стосується самого уразливого його модуля - дисплея. У тому числі це позначається на якості копій дисплея, які на більш ранніх моделях часто просто встановлювалися замість оригіналу в разі потреби. У разі ремонту iPhone X наш сервісний центр не рекомендує вам зв'язуватися з китайськими копіями дисплейного модуля, оскільки, хоча вже й пройшло більше року з моменту виходу телефону в світло, їх якість часто незадовільно і загальний результат установки такого модуля на ваш телефон може бути непередбачуваним.

Тому, своїм клієнтам ми пропонуємо два виходи з ситуації, коли ваш дисплей вийшов з ладу і вимагає заміни:

Традиційно, першим і самим надійним варіантом є установка оригінального дисплея. В цьому випадку ви отримаєте свій телефон назад через кілька годин після здачі в практично первозданному вигляді. З новим красивим і повністю робочим дисплеєм.

Другим варіантом можна скористатися тільки в тому випадку, якщо пошкодження вашого екрану поверхові й не зачеплено шар самої матриці дисплея, що відповідає за виведення зображення. У такому випадку можна скористатися рідної матрицею, замінивши все інше. Можливість цього варіанту потрібно уточнювати в кожному окремому випадку, оскільки є безліч нюансів, з'ясувати які ми зможемо тільки після ретельної діагностики вашого телефону.

Заміна акумулятора iPhone X

Ситуація із заміною батареї схожа з ситуацією, що склалася з ремонтами дисплея iPhone X. Через свою нестандартність і складністю у виготовленні, на даний момент найкращим варіантом є установка оригінального акумулятора, натомість вийшов з ладу. Однак, ми маємо інформацію про те, що в найближчому часі на ринку повинні з'явитися гідні акумулятори, які розпізнаються електронікою телефону і за якістю не поступаються оригіналу. Такі акумулятори вже активно використовуються в ремонті телефонів наших клієнтів і отримують від них найвищі відгуки. Як тільки опція установки такого варіанту з'явиться і для ремонту iPhone X, ми відразу ж вам про це повідомимо.

Дивіться також