Ремонт Apple Watch

Ремонт Apple Watch в Києві


Компанія Apple завжди була на крок попереду колег, тому однією з перших випустила гаджет, який раніше можна було побачити тільки в кіно — Apple Watch. Цей розумний годинник дозволяє своєму власнику бути мобільним і при цьому "на зв'язку". Але активне використання часто призводить до різних поломок крихкої конструкції. СЦ Q-service сьогодні розповість про найпопулярніші з них.

 

Заміна скла


Перша деталь Apple Watch, яка знаходиться в зоні підвищеного ризику, - це дисплей. Так, Apple допомагає своїм клієнтам захистити екран за допомогою сапфірового скла, але від частих падінь або занадто сильних - це все одно не врятує. Один неакуратний рух або зламаний ремінець, і тоді на екрані з'являються подряпини або тріщини. Деякі продовжують користуватися Apple Watch у такому стані, не враховуючи майбутніх ризиків. Через екран, що тріснув, всередину потрапляє волога і бруд, що травмує чутливе залізо годинника. У такому разі найкраще зробити оперативну заміну скла Apple Watch. Це ювелірна робота, яка збереже вам оригінальну матрицю та основну частину годинника в порядку.
Головне, щоб саме переклеювання проводив досвідчений фахівець. Одна з найвідповідальніших частин процесу чекає на майстра вже на початку — відділення дисплейного модуля від основної частини, процедура проводиться за допомогою вакуумного сепаратора та медіатора. Механізм Apple Watch дуже маленький і тендітний, тому вимагає досвіду та вправності. Один неправильний рух і може знадобитися заміна всього екрану Apple Watch, що значно дорожче.Тому вже на етапі підбору сервісного центру звертати увагу на репутацію та відгуки.


У СЦ Q-Service працюють сервісні інженери з досвідом від 5 років. Це дає гарантію, що ваш годинник не постраждає від випадкових помилок і буде полагоджено точно в термін. 8 із 10 наших клієнтів до нас повертаються та рекомендують нас своїм знайомим.
Ми виконуємо заміну скла Series 7, Series 6, Series 5, Watch SE, Series 4, Series 3, Series 2, Series 1.
Ми даємо їм почуття впевненості та якісний ремонт. Які ж поломки зустрічаються у Apple Watch?

Заміна аккумулятора


Акумулятор - це не найслабша сторона Apple Watch, але клієнти часто приходять з випадками його здуття. Така поломка найчастіше з'являється через рік активного використання девайсу. Екран починає поступово відшаровуватись і спочатку здається, що проблема в ньому. Але клей на якому тримається дисплейний модуль набагато міцніший, ніж вам здається. Зношений акумулятор роздмухується і починає виштовхувати дисплей зсередини.
Важливо в цей момент не "вштовхувати" його назад, інакше може статися вибух і пристрій не відновити. Є 2 способи усунути проблему:
здати за гарантією (якщо вона ще діє) в офіційний сервіс Apple та отримати новий Apple Watch.
поміняти батарею без заміни гаджета.
Щодо гарантії все неоднозначно. З одного боку, у такому разі вона не поширюється на країни СНД, а з іншого боку діє по всьому світу. З іншого боку, вона не поширюється на всі моделі, лише на Apple Watch Series 2 42 мм у версіях Sport, Edition, Hermès і Nike+.Тому довести, що у вас гарантійна нагода буде проблематично. Із заміною все набагато простіше: здав на ремонт – отримав робітник Apple Watch.
Крім того, в сервісному центрі Q-service ви зможете не тільки замінити батарею, але й провести чистку після води, перепрошити та отримати ще багато послуг за гарною ціною.
Чого ж ви чекаєте? Якщо ви помітили неполадки та збої у роботі свого гаджета, приходьте до нас! Ми проведемо діагностику та ремонт ваших яблучних годинників швидко та якісно! До того ж, ми завжди поряд.