Відновлення світлофільтру

Видалення антиблікового покриття на Retina

У нашому сервісному центрі ми пропонуємо своїм клієнтам послугу з повного зняття пошкодженого антиблікового покриття на MacBook. Оскільки всі екрани MacBook володіють різним по стійкості покриттям, для вашого екрану буде підібрано оптимальний засіб і після проведення робіт, в середньому займають 3-4 години, ви отримаєте його в чистому вигляді. Очищення покриття антивідблиску ніяк не впливає на передачу кольору і не погіршує властивості зображення.

Причини пошкоджень на Retina

Починаючи з 2012 року в лінійці ноутбуків MacBook Pro стали використовуватися Retina дисплеї.

Приблизно через рік користувачами було виявлено їх істотний недолік. Через якийсь час використання, екран починав покриватися подряпинами і плямами. У деяких випадках весь дисплей опинявся покритий такого роду дефектами.

Проблема виявилася в антиблікове покриття, що наноситься на дисплей і мають вкрай низьку стійкість. Внаслідок експлуатації, покриття починало нерівномірно відшаровуватися, що і виглядало як плями і подряпини на екрані.

Довгий час Apple заперечувала існування проблеми і відмовилася визнавати це гарантійним випадком. Але в 2015 році все ж запустила програму з безкоштовної заміни екранів з таким дефектом.

На жаль, в програму по заміні не входять пристрої, яким більше 3 років.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також