Ремонт iPhone 6S

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление телефона после воды от 400 грн 240 хв
Диагностика от уточнюйте от 20 хв
Замена Батареи Аналог от 600 грн 30 хв
Замена Линзаблока Камеры со стеклом 200 грн от 120 хв
Замена Нижнего дока Копия/Оригинал 300 грн 30 хв
Замена верхнего шлейфа Копия/Оригинал 350 грн 60 хв
Замена вибромотора от 200 грн 40 хв
Замена дисплейного модуля в сборе копия (альтернативная цветопередача значительный выигрыш в цене) 950 грн 30 хв
Замена дисплейного модуля в сборе оригинал (оригинальная цветопередача) 1250 грн 30 хв
Замена крышки корпуса ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батареи шлейфа камеры ) 800 грн от 120 хв
Замена основной камеры от 700 грн от 120 хв
Замена стекла на экране (есть риски повреждения дисплея 10%) 800 грн от 240 хв
Замена/восстановление верхнего динамика от 250 грн от 120 хв
Замена/восстановление нижнего динамика от 250 грн от 40 хв
Чистка Верхнего «ушного» динамика 200 грн от 20 хв
Чистка Нижнего «голосового» Бузера 200 грн от 20 хв

Ремонт iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus не так часто з'являється в сервісних центрах як звичайний 6S, але причиною тому можна назвати скоріше його банально меншу загальну популярність у українських користувачів, оскільки в ремонті якихось кардинальних відмінностей немає. Традиційно, збільшені версії смартфонів Apple трохи дорожче звичайних, в тому числі це позначається і на вартості запчастин до iPhone 6S Plus, в порівнянні з iPhone 6S. Втім, це не заважає йому залишатися одним з найдешевших в ремонті пристроїв від компанії Apple.

Заміна дисплея

Досить частим є ремонт дисплея iPhone 6S. Заміна пошкодженого модуля не займає багато часу і зазвичай вже через півгодини після здачі в сервіс, ви отримуєте його назад в робочому вигляді.

Своїм клієнтам ми пропонуємо такі варіанти ремонту дисплея iPhone 6S:

- Установка високоякісної копії дисплейного модуля.

На ваш телефон буде встановлена ​​копія дисплея найвищої якості. Їх якість перевіреного роками використання в нашому сервісному центрі.  Від оригіналу все такі екрани можна відрізнити тільки при ретельному порівнянні лоб-в-лоб по трохи більш холодній колірній гамі матриці. Ця особливість стає непомітною вже через кілька годин використання телефону.

- Заміна скла дисплея.

У разі якщо матриця вашого телефону не отримала пошкоджень і зберегла свою працездатність, можна обмежитися лише заміною пошкодженого скла. Для такого ремонту потрібне спеціальне обладнання, що дозволяє акуратно розділити дисплейний модуль на окремі частини. Дізнатися про те, чи доступний такий ремонт у вашому випадку ви зможете після проведення діагностики телефону в нашому сервісному центрі.

Заміна акумулятора

Акумуляторна батарея iPhone 6S трохи менша від тієї, що була встановлена ​​в попереднику, але завдяки використанню більш економічного процесора, загальний час роботи у iPhone 6S більше, ніж у всіх попередніх моделей.  Однак, на швидкості зносу батареї це ніяк не позначається. Все так же вони володіють обмеженим терміном життя, який становить приблизно 500 повних циклів заряду-розряду, по закінченню яких ємність акумулятора починає знижуватися. Тому через рік використання телефону він часто вже не тримає заряд заявлене виробником кількість годин.  У деяких випадках зношені батареї можуть здуватися і упираючись в дисплей, пошкоджувати його.

Для недопущення таких ситуацій старий акумулятор необхідно замінити на новий. Такий ремонт iPhone 6S займає буквально 15 хвилин, після чого ваш телефон готовий до використання. Як заміну використовуємо сертифіковані в Україні акумуляторні батареї, за якістю нічим не поступаються оригіналу.

Дивіться також