Заміна контролера тачскріна

Заміна контролера тачскріна iPhone, iPad

Контролер тачскріна є важливою частиною дисплея будь-якого мобільного пристрою від Apple, будь то iPhone або iPad.  При падінні або перегині плати ця мікросхема може вийти з ладу. Особливо часто це відбувається з моделлю iPhone 6, 6plus, 6s plus проте інші моделі страждають від таких неполадок набагато рідше.

Якщо з вашим яблучним пристроєм почали відбуватися характерні неполадки, які відбуваються при поломці контролера тачскрін, то ні в якому разі не слід намагатися виправити ситуацію самостійно. Якщо ви проживаєте в Києві, то краще за все, щоб ваш телефон або планшет оглянули висококваліфіковані фахівці.

Q-Service - це саме той сервісний центр, де ваш пристрій можуть якісно оглянути і відремонтувати. На наші послуги незмінно діє 12-місячна гарантія, тому ви можете бути повністю впевненими в їхній якості.

Заміна контролера тачскріна iPhone

Контролер тачскріна iPhone - це саме та деталь, яка контролює дотик вашого пальця до дисплея пристрою. Це досить складна деталь смартфона, тому до її поломки може привести зовсім різні причини.

При неполадках з контролером тачскріна айфона, пристрій страждає від таких порушень в роботі:

 - iPhone практично не реагує на дотик пальця до дисплея в конкретному місці або по всій площі;

 - не вказує картинку, показує вертикальні смуги на зображенні;

 - дисплей ніяк не реагує на торкання і установка нового свідомо робітника не призводить до працездатності айфона;

 - заміна дисплея в пристрої від Apple ніяк не впливає на ситуацію.

При цьому до основних причин поломки контролера тачскріна слід віднести:

 - потрапляння великої кількості вологи або води під корпус пристрою;

 - отримання механічних пошкоджень внаслідок падіння або удару об тверду поверхню.

Як вже говорилося, при наявності подібної неполадки в телефоні найкраще звернутися до професіоналів своєї справи, оскільки заміна або ремонт тачскріна є складним процесом, який вимагає наявності необхідного сервісного обладнання, певних навичок в пайку і знань.

Сам процес заміни контролера тачскріна здійснюється таким чином:

1. Розбір телефону до вилучення материнської плати.

2. Зняття захисної плівки, яка знаходиться на задній частині плати.

3. Зняття несправного модуля з плати.

4. Частка контактів і вирівнювання їх розташування при необхідності.

5. Установка на материнську плату нового модуля для контролю тачскрін.

6. Монтаж захисної плівки та збирання пристрою.

7. Таким чином при виконанні даних маніпуляцій майстер знову повертає повний функціонал вашому айфону, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися його якостями і перевагами.

Qservice гарантує високу якість обслуговування для своїх клієнтів, пропонуючи їм гарантію терміном до 12 місяців.  Після звернення до нас, ви можете сміливо розраховувати на те, що функціонал вашого пристрою повернеться в повній мірі.

Заміна контролера тачскріна iPad

Контролер тачскріна iPad відповідає за ті ж функції, як і в конструкції «молодшого брата». При цьому великі розміри пристрою накладають свій відбиток на особливості даної поломки. Материнська плата пристрою відрізняється великими габаритами, як і припаяні модулі на ній. Це трохи полегшує процес ремонту (перепайки) або заміни модуля контролера тачскрін.  Але в той же час пошкодити цей модуль Айпад стає простіше.

Якщо при використанні вашим планшетом здійснюються такі неполадки, то вам слід звернутися до спеціалізованого сервісного центру для його ремонту або заміни:

 - ненавмисне спрацьовування дисплея iPad (зображення смикається переважно у верхній частині дисплея);

 - тачскрін абсолютно не реагує на дотики;

 - для управління iPad слід занадто сильно натискати на екран.

Як і у випадку зі смартфоном, причин даної поломки вашого планшета може бути кілька:

 - попадання вологи всередину корпусу iPad;

 - сильне зіткнення об твердий предмет або падіння iPad;

 - потрапляння великої кількості бруду і пилу всередину корпусу iPad;

 - використання неоригінальних зарядних пристроїв, які відрізняються низькою якістю і різною силою струму;

 - зарядка від автомобіля в момент запуску або зупинки двигуна машини. Контролер touch screen Айпад змінюється таким же чином, як і у випадку зі смартфоном. Для цього необхідно розібрати пристрій, зняти з материнської плати модуль для його заміни або ж перепаять контролер тачскріна при ремонті.

У сервісному центрі Q-Service ви можете розраховувати на високу якість ремонтних послуг, на які дається гарантія до 12 місяців при ремонті або заміні компонентів iPhone або iPad. У нас працюють справжні фахівці своєї справи, які досконально знають особливості конструкції яблучних пристроїв.

Поширені запитання

Наскільки поширена поломка контролера тачскріна?

Контролер тачскріна виходить з ладу досить часто, тому фахівці Q-Service точно знають, як саме слід здійснювати заміну цієї деталі в кожній моделі iPhone або iPad. При цьому наші майстри використовують тільки оригінальні запчастини, які нічим не відрізняються від тих, що були використані при складанні пристрою.

Як здати пристрій у ремонт?

Для того, щоб здати пристрій у ремонт досить подзвонити по телефону +38 (063) 887-86-84 або залишити заявку на сайті. Також ви можете без попереднього запису з понеділка по неділю з 10:30 до 22:00 відвідати наш офіс, який знаходиться на вул.  Михайла Коцюбинського, 46 (офіс 10/3).

Який термін ремонтних робіт?

Заміна контролера тачскріна здійснюється протягом 3-х годин. Можливо вам доведеться почекати поки звільниться наступний майстер, проте також ви можете замовити послугу термінового ремонту.

Яка вартість послуг?

Залежно від моделі пристрою вартість заміни контролера тачскріна варіюється від декількох сотень до декількох тисяч гривень.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також