Ремонт iPhone 8

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна батареї 800 грн 30 хв
Заміна вібромотора 500 грн 30 хв
Заміна дисплея копія 1200 грн 30 хв
Заміна дисплея оригінал 2100 грн 30 хв
Заміна заднього скла корпусу 900 грн 120 хв
Заміна корпуса 1200 грн 120 хв
Заміна основної камери 1800 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 800 грн 60 хв
Заміна скла дисплея 900 грн 120 хв
Заміна скла основної камери 400 грн 60 хв
Заміна фронтальної камери 550 грн 40 хв

Ремонт iPhone 8

В ремонті iPhone 8 не має яких-небудь істотних відмінностей від своїх попередників. Хіба що тепер частіше стали зустрічатися замовлення на заміну корпусу телефону. Причиною тому стала нова скляна кришка, яка не дивлячись на всі свої переваги, є досить крихкою і дуже часто, нарівні з екраном, пошкоджується при падінні.  На щастя, скло досить легко змінюється нашими фахівцями на нове.

Заміна дисплея iPhone 8

В іншому, все так же, найчастіше в ремонті зустрічається заміна дисплейного модуля. Своїм клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів:

Заміна модуля на оригінальний. Найдорожчий і тривалий варіант. У цьому випадку на ваш iPhone 8 буде встановлено оригінальний модуль, знятий з іншого телефону, і ви отримаєте свій телефон назад в стані майже нового.  Доступність і вартість такої опції потрібно уточнювати в кожному окремому випадку.

Установка високоякісної копії дисплейного модуля. Найпоширеніший варіант ремонту, який обирається нашими клієнтами при ремонті iPhone 8. Ми використовуємо екрани від перевірених постачальників, тому впевнені в їхній якості.  У роботі вони майже не відрізняються від оригінальних екранів, звичайний користувач може помітити тільки дещо іншу колірну гамму матриці.

Заміна скла дисплейного модуля iPhone 8

У разі, коли пошкодження не торкнулися матриці екрана, в ремонті iPhone 8 можна обмежитися заміною тільки скла.  За допомогою спеціалізованого обладнання наші майстри розділять ваш екран на складові, після чого зроблять ремонт iPhone 8.

Заміна акумулятора iPhone 8

Не менш часто до нас звертаються зі скаргами на швидкий розряд телефону. Зазвичай причина такої поведінки iPhone 8 криється в зносі хімічних елементів літій-іонних акумуляторів. Середній термін акумуляторних батарей становить один рік або приблизно 500 повних циклів зарядки-перезарядки, по закінченню яких їх ємність починає скорочуватися.

Ми можемо замінити вашу стару батарею на нову менш ніж за 30 хвилин, позбавивши вас необхідності в постійній підзарядці телефону. Ми використовуємо сертифіковані в Україні АКБ, за якістю не поступаються оригінальним.

Заміна контролера живлення

Іноді, телефон перестає тримати зарядку або зовсім перестає заряджатися, але заміна батареї ні до чого не призводить. Часто це відбувається після використання неякісних зарядних блоків або перепадів напруги в електромережі, що призводять до підвищення напруги вище експлуатаційного межі в 5V. У такому випадку необхідна заміна мікросхеми, що відповідає за управління живленням всього смартфона. Наші фахівці зроблять такий ремонт iPhone 8 в термін 3 робочих днів.

Дивіться також