Ремонт iPhone 8

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление Аудиокодека уточнюйте от 240 хв
Восстановление Контроллера тача уточнюйте от 240 хв
Восстановление телефона после воды от 500 грн от 120 хв
Восстановление функций GPS модуля уточнюйте от 360 хв
Восстановление функций WiFi модуля уточнюйте от 480 хв
Восстановление функций Контроллера питания уточнюйте от 240 хв
Диагностика уточнюйте от 120 хв
Доукомплектование телефона защитами и болтами 500 грн 15 хв
Замена Батареи Аналог 900 грн от 20 хв
Замена Камеры Оригинал 2000 грн от 30 хв
Замена Линзаблока Камеры со стеклом 600 грн от 120 хв
Замена Нижнего дока Оригинал 1100 грн от 40 хв
Замена верхнего шлейфа Оригинал 1000 грн от 60 хв
Замена вибромотора или TapTic Engine 800 грн от 30 хв
Замена дисплейного модуля в сборе копия (альтернативная цветопередача значительный выигрыш в цене) 1200 грн от 30 хв
Замена дисплейного модуля в сборе оригинал (оригинальная цветопередача) 1900 грн от 30 хв
Замена заднего стекла (заменяется с линзоблоком камеры) 1000 грн от 180 хв
Замена крышки корпуса копия ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) от 1500 грн от 120 хв
Замена крышки корпуса оригинал ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) 2000 грн от 120 хв
Замена стекла на экране (есть риски повреждения дисплея 10%) 1000 грн от 120 хв
Замена/восстановление верхнего динамика от 500 грн от 120 хв
Замена/восстановление нижнего динамика от 600 грн от 120 хв
Перенос данных уточнюйте от 120 хв
Проклейка дисплейного модуля 200 грн 20 хв
Прошивка 400 грн от 120 хв
Прошивка Дисплейного модуля (начинает работать TRUE TON, возможна при наличии оригинального модуля , как правило делается при замена экрана ) 500 грн от 5 хв
Увеличение объема памяти 32/64/128/256 уточнюйте от 480 хв
Чистка Верхнего «ушного» динамика от 350 грн от 20 хв
Чистка Нижнего «голосового» Бузера от 350 грн от 20 хв

Ремонт iPhone 8

В ремонті iPhone 8 не має яких-небудь істотних відмінностей від своїх попередників. Хіба що тепер частіше стали зустрічатися замовлення на заміну корпусу телефону. Причиною тому стала нова скляна кришка, яка не дивлячись на всі свої переваги, є досить крихкою і дуже часто, нарівні з екраном, пошкоджується при падінні.  На щастя, скло досить легко змінюється нашими фахівцями на нове.

Заміна дисплея iPhone 8

В іншому, все так же, найчастіше в ремонті зустрічається заміна дисплейного модуля. Своїм клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів:

Заміна модуля на оригінальний. Найдорожчий і тривалий варіант. У цьому випадку на ваш iPhone 8 буде встановлено оригінальний модуль, знятий з іншого телефону, і ви отримаєте свій телефон назад в стані майже нового.  Доступність і вартість такої опції потрібно уточнювати в кожному окремому випадку.

Установка високоякісної копії дисплейного модуля. Найпоширеніший варіант ремонту, який обирається нашими клієнтами при ремонті iPhone 8. Ми використовуємо екрани від перевірених постачальників, тому впевнені в їхній якості.  У роботі вони майже не відрізняються від оригінальних екранів, звичайний користувач може помітити тільки дещо іншу колірну гамму матриці.

Заміна скла дисплейного модуля iPhone 8

У разі, коли пошкодження не торкнулися матриці екрана, в ремонті iPhone 8 можна обмежитися заміною тільки скла.  За допомогою спеціалізованого обладнання наші майстри розділять ваш екран на складові, після чого зроблять ремонт iPhone 8.

Заміна акумулятора iPhone 8

Не менш часто до нас звертаються зі скаргами на швидкий розряд телефону. Зазвичай причина такої поведінки iPhone 8 криється в зносі хімічних елементів літій-іонних акумуляторів. Середній термін акумуляторних батарей становить один рік або приблизно 500 повних циклів зарядки-перезарядки, по закінченню яких їх ємність починає скорочуватися.

Ми можемо замінити вашу стару батарею на нову менш ніж за 30 хвилин, позбавивши вас необхідності в постійній підзарядці телефону. Ми використовуємо сертифіковані в Україні АКБ, за якістю не поступаються оригінальним.

Заміна контролера живлення

Іноді, телефон перестає тримати зарядку або зовсім перестає заряджатися, але заміна батареї ні до чого не призводить. Часто це відбувається після використання неякісних зарядних блоків або перепадів напруги в електромережі, що призводять до підвищення напруги вище експлуатаційного межі в 5V. У такому випадку необхідна заміна мікросхеми, що відповідає за управління живленням всього смартфона. Наші фахівці зроблять такий ремонт iPhone 8 в термін 3 робочих днів.

Дивіться також