Заміна акумулятора

Акумулятор - це саме те комплектувальне, без якого адекватна робота мобільного пристрою просто неможлива. Саме тому заміна акумулятора є однією з найбільш поширеною послугою, за якою клієнти звертаються в сервісні центри.

Заміна батареї просто необхідна, якщо ви розраховуєте на тривалу експлуатацію пристрою Apple без необхідності постійної підзарядки. Ситуації, коли пристрій розряджається в самий невідповідний момент, знайомі кожній людині. І щоб цього не сталося потрібно подбати про наявність портативної батареї і своєчасної заміни акумулятора на нову запчастину.

Сервісний центр Q-Service гарантує якісну заміну акумулятора на нову оригінальну запчастину, разом з якою ви зможете знову насолоджуватися великою ємністю батареї.

Співпрацюючи з нами, ви абсолютно точно можете розраховувати на ряд особливих переваг, які включають:

 - роботи висококваліфікованих фахівців;

 - можливість екстреного ремонту;

 - ремонт техніки Apple «на виїзд»;

 - привабливі ціни на послуги та комплектуючі;

 - рік гарантії.

За допомогою наших фахівців ви зможете повністю відновити втрачений функціонал вашого яблучного девайса.

Заміна акумулятора iPhone

Заміна акумулятора iPhone є однією з найбільш поширених ремонтних послуг, пов'язаних з цим девайсом від Apple. Постійно розряджається в невідповідний момент пристрій нікого не зацікавить, а ось заміна батареї айфона на нову зможе серйозно збільшити термін експлуатації пристрою.

Здійснити заміну акумулятора iPhone не так просто.  Смартфон має цільним корпусом, тому розібрати його, не пошкодивши при цьому, можна тільки при наявності спеціального набору інструментів. При цьому компанія Apple ставить деякі обмеження, покликані унеможливити використання підроблених батарей. Тому без спеціальних знань зробити заміну акумулятора iPhone і зберегти пристрій в робочому стані практично неможливо.

До найбільш поширених причин заміни акумулятора iPhone слід віднести:

 - під впливом води всередину пристрою;

 - пошкодження контактів харчування на батареї;

 - пошкодження батареї після зіткнень Айфона з твердими поверхнями;

 - зменшення ємності акумулятора в результаті тривалого використання;

 - здуття акумулятора;

 - різке зменшення ємності (найчастіше як результат впливу високих або низьких температур).

В iPhone використовується звичайний літій-іонний акумулятор, який володіє масою недоліків (основним є втрата ємності в результаті циклу зарядки / розрядки). Це свідчить про те, що при тривалому використанні пристрою заміна акумулятора iPhone буде потрібно в будь-якому випадку. Однак це найкраща батарея, яка доступна Apple на даний момент.

Для того, щоб зберегти функціональність девайса в повному порядку, користувач може стежити за декількома факторами, які допоможуть йому виявити необхідність заміни батареї Айфона.

Замінити акумулятор iPhone слід якщо:

 - виникають сильні скачки заряду (наприклад, за кілька хвилин індикатор батареї змінився з 50% до 20%);

 - рівень індикатора ємності батареї залишається незмінним протягом декількох годин;

 - здуття батареї (в результаті чого може постраждати цілісність корпусу);

 - неможливо зарядити телефон (вихід з ладу контактів акумулятора).

Якщо один або кілька вищевказаних чинників сходяться з вашим смартфоном, то в найкоротші терміни слід замінити акумулятор iPhone. Таким чином ви зможете повернути функціональність пристрою на колишній рівень.

Заміна акумулятора MacBook

Незважаючи на високий рівень виконання ноутбуків від Apple, вони не застраховані від виникнення поломок в результаті тривалого або необережного використання. Заміна батареї Macbook є однією з найбільш поширених послуг, за якої звертаються власники даних девайсів в наш сервісний центр.

Вихід акумулятора з ладу може бути викликаний низкою різних причин, однак найпоширенішими є:

 - потрапляння в пристрій води;

 - пошкодження контактів харчування або батареї при падіннях і зіткненнях;

 - тривалий експлуатація пристрою, через яку зменшується ємність акумулятора;

 - різкі перепади і вплив високих температур.

Слід зазначити, що заміна батареї ноутбука не є обов'язковою, якщо власник користується гаджетом виключно від розетки. Але якщо ви є справжнім поціновувачем компактності і тривалості роботи ноутбука Apple, то заміна батареї MacBook вам просто необхідна.

Необхідність заміни батареї MacBook може полягати в найрізноманітніших причинах. Цей пристрій також використовує стандартні літій-іонні акумулятори, які з часом втрачають свою ємність.

Заміна батареї MacBook необхідна в таких випадках:

 - ноутбук не включається без підключення до розетки;

 - ноутбук розряджається за кілька годин (середній рівень зарядки макбуков досягає 8 годин);

 - гаджет самостійно вимикається і перезапускається;

 - батарея не може зарядитися повністю;

 - різкі скачки заряду акумулятора;

 - здуття батареї;

 - ноутбук не заряджається;

 - ноутбук не бачить наявність акумулятора.

Якщо ваш пристрій відрізняється одним або декількома з вищевказаних пунктів, то заміна батареї MacBook просто необхідна. Тільки так ви зможете скористатися всіма перевагами даного гаджета.

Заміна батареї Macbook повинна здійснюватися руками кваліфікованого фахівця. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити пристрій і повністю вивести його з ладу. При неполадках з акумулятором слід подбати про своєчаснузаміні батареї MacBook. В іншому випадку деталь може роздутися і пошкодити зовнішній вигляд пристрою.

Компанія Q-Service гарантує високу якість ремонту. Наші фахівці працюють з будь-якими ноутбуками Apple, незалежно від їх моделі і року випуску. У нас здійснюється:

 - заміна батареї Macbook Air;

 - заміна батареї Macbook Pro.

При цьому попередньо проводиться діагностика пристрою на наявність інших проблем.

Заміна акумулятора iPad

Заміна акумулятора iPad - це ще одна популярна послуга, якою користуються власники «яблучних» девайсів. Таким чином ви отримуєте можливість збільшити термін експлуатації гаджета і продовжити насолоджуватися всій його функціональністю.

Заміна батареї в планшеті - це завжди вимушена опція, мета якої - повернути пристрою його колишню тривалість роботи без підзарядки. Айпад високо цінувати саме завдяки своїми відмінними показниками автономності. Саме тому при подібних неполадки кращим вибором залишається заміна акумулятора IPad.

Заміна акумулятора iPad може знадобитися через абсолютно різних причин, через які значним чином ускладнюється експлуатація гаджета.

Якщо до вашого пристрій можна приписати один з нижчеперелічених пунктів, то для його адекватної роботи потрібна заміна акумулятора iPad:

 - планшет занадто швидко розряджається;

 - присутні різкі скачки рівня батареї (індикатор на екрані показує неправильну інформацію);

 - айпад неможливо зарядити;

 - рівень акумулятора залишається незмінним протягом тривалого використання;

 - здуття батареї (при цьому може пошкодитися цілісність корпусу).

Батарея може вийти з ладу з абсолютно різних причин.  Це може бути потрапляння вологи в телефон, вплив низьких температур або ряд інших чинників.  Однак якщо ви хочете продовжити успішну експлуатацію планшета, то заміна акумулятора iPad в нашому сервісному центрі допоможе вам повернути автономність гаджета на колишній рівень.

Заміна акумулятора Apple Watch

Заміна акумулятора Apple Watch - це складний і тонкий процес, який вимагає від виконавця спеціальних знань і абсолютного контролю за рухом власних пальців. Саме тому ми настійно не рекомендуємо вам робити його самостійно.

Якщо в першому поколінні пристроїв, заміна акумулятора Apple Watch своїми руками ще можлива, то подальші версії популярного гаджета повністю перекреслили цю можливість.

В такому випадку, щоб здійснити заміну акумулятора Apple Watch, слід повністю розібрати пристрій, що абсолютно не слід робити без наявності набору певних інструментів і спеціалізованих знань.

Заміна акумулятора Apple Watch може знадобитися за такими основними причинами:

 - тривала експлуатація пристрою;

 - здуття акумулятора;

 - втрата колишньої ємності;

 - раптові відключення і перезавантаження смарт-годин.

Звертаючись до нас, ви можете бути повністю впевнені в тому, що заміна акумулятора Apple Watch буде здійснена кваліфікованим фахівцем за допомогою професійного набору інструментів. Це дозволить вам знову насолоджуватися широким функціоналом розумних годин від Apple.

Поширені запитання

Поширені причини, з якими звертаються в наш сервісний центр для заміни батареї?

Найбільш поширеною причиною звернення в сервісний центр для заміни акумулятора є тривале використання пристрою. З часом будь-яка літій-іонна батарея втрачає свій показник ємності, що призводить до більш швидкої розрядки пристрою. Однак процес втрати ємності може бути прискорений впливом низьких температур. Також поширеними причинами є потрапляння вологи, вихід з ладу контактів батареї та її здуття.

Як здати пристрій у сервісний центр?

Для того, щоб здати девайс в сервісний центр ви можете завітати до нас в офіс, зробити замовлення по телефону або залишити заявку на нашому сайті. При цьому ми пропонуємо додаткові послуги з доставки зламаних і відремонтованих гаджетів кур'єром по всьому Києву.

В які терміни проводиться заміна акумулятора?

У сервісному центрі Q-Service ви можете замовити терміновий ремонт і отримати свій пристрій назад вже через півгодини. При стандартному замовленні він відправляється в чергу очікування поки не звільниться наступний майстер.

Чи є гарантія на заміну батареї в сервісному центрі Q-Service?

Під час роботи наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини, тому ми повністю впевнені в остаточному результаті ремонту. Саме тому, співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на гарантійний термін до 12 міс.

Скільки коштує замінити акумулятор?

Вартість послуги залежить від моделі пристрою, з яким потрібно замінити батарею. Вона безпосередньо залежить від ціни оригінальної батареї для вашого iPhone, iPad або MacBook. Варто відзначити, що вартість комплектуючих для нових яблучних девайсів завжди відрізняються більш високою вартістю.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також