Встановлення macOS

Встановлення macOS

Однією з базових послуг будь-якого сервісного центру є установка операційних систем на комп'ютер користувача. І сервіси спеціалізуються на пристроях Apple не виняток.

Говорячи про Mac OS і порівнюючи її з іншою популярною системою, Windows, часто згадується її більша стабільність і надійність в порівнянні з конкурентами. В якомусь сенсі це дійсно так і тому в середньому вона рідше вимагає переустановлення або ще будь-якого втручання користувача в роботу.

Однак, вона все ж не ідеальна і не позбавлена ​​помилок. Часто їх пошук і рішення може займати значну кількість часу, не завжди гарантуючи стабільний результат. У таких випадку дійсно простіше встановити її за новою, остаточно позбувшись трапилися збоїв. Правда, в такому випадку необхідно не забути зробити резервну копію даних, щоб уникнути їх повної втрати.

Іноді, при виникненні деяких апаратних проблем, після їх ремонту, система також вимагає перевстановлення. Те ж саме стосується і апгрейда накопичувача. Найкраще встановити Mac OS на новий диск з нуля і потім переносити дані.

Процес установки в середньому займає близько 40 хвилин, однак це значення сильно змінюється в залежності від потужності самого комп'ютера.

Пристрої Вартість Замовити ремонт
MacBook 500 грн 60 хв Детальніше

Дивіться також