Чистка динаміків і мікрофонів

Очищення динаміків і мікрофонів iPhone

Багато користувачів iPhone стикаються з тим, що вони погано чують співрозмовника, або ж співрозмовник погано чує їх. Причиною таких проблем може бути просте забруднення.

Справа в тому, що розмовні динаміки і мікрофони в iPhone прикриті металевою сіткою, що захищає їх мембрани від ушкоджень. При активному використанні, ці сіточки забиваються всілякої брудом з кишені, пилом або навіть потім. У якийсь момент сміття так сильно утрамбовується, що цілком перегороджує шлях звуковим хвилям, заважаючи роботі мікрофона або динаміка.

В такому випадку необхідно провести чистку цих сіточок. Рідко коли виходить зробити це без розбирання телефону, оскільки простим продуванием або поверхневої протиранням не обійтися, бруд тільки сильніше ущільнюється в отворах.

Необхідно провести розтин iPhone дістатися до самих сіточок і ретельно прочистити їх.

Ми не рекомендуємо Вам самостійно розкривати телефон, адже один невірний дія може коштувати серйозного ремонту.  Довірте чистку вушних динаміків і мікрофонів нашим фахівцям і буквально через кілька хвилин ви будете здивовані тим, як добре ви чуєте співрозмовника, а він чує Вас.

Чищення динаміків і мікрофонів iPad

Навіть при дбайливому поводженні з пристроєм, через рік у вашому Айпад накопичується велика кількість пилу і бруду, яка забиває звукові отвори і негативно впливає на працездатність динаміків і мікрофонів в планшеті.

Варто звернутися в наш сервесний центр, якщо під час викликів FaceTime ви погано чуєте співрозмовника, при відеозапису або при використанні додатків погано чути звук, якщо виникають клацання, тріск і інші проблеми з якістю звуку.

Провести зовнішню чистку динаміків і мікрофонів на пристроях iPad можна і самостійно, проте в разі сильних забруднень, краще звернутися в сервісний центр.

Без своєчасного втручання може знадобитися заміна або ремонт.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також