MacBook

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Встановлення macOS 500 грн 60 хв Детальніше
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление материнской платы, уточнюйте
Замена AirPort (Wi-Fi модуль), от уточнюйте
Замена аккумулятора, от уточнюйте
Замена динамиков, уточнюйте
Замена дисплейной крышке в сборе, уточнюйте
Замена клавиатуры уточнюйте
Замена кулера, от уточнюйте
Замена разъема зарядки MagSafe, уточнюйте
Замена тачпада, уточнюйте
Замена элементов корпуса, уточнюйте
Обновление и восстановление системы уточнюйте
Перенос или резервное копирование данных уточнюйте
Работы по замене матрицы, уточнюйте
Ремонт цепи питания, уточнюйте
Снятие блокировки EFI, уточнюйте
Снятие пароля ОС, уточнюйте
Создание Apple ID (учетной записи) уточнюйте
Увеличение объема SSD накопителя уточнюйте
Чистка после попадания влаги от 500 грн
Чистка с заменой термопасты, 650 грн

Ремонт MacBook

MacBook - це не просто якісне мультимедійний пристрій, але і незамінний помічник у роботі для величезної кількості людей.  Саме тому поломка MacBook так часто може порушити робочі плани, змушуючи різко зайнятися його ремонтом.

Кращим рішенням технічних проблем з макбуком є ​​звернення в сервісний центр Q-Service, де кваліфіковані фахівці можуть повернути вашого пристрою 100% функціональність.

MacBook сильно перегрівається, шумить

Якщо з галасливою роботою макбука можна змиритися, то перегрів даного пристрою може призвести до появи інших неполадок.  Наприклад, виходу з ладу процесора, що значно збільшить вартість його ремонту.  Саме тому при перших ознаках перегріву слід звернутися в сервіс.

В основному існує кілька основних причин перегріву і зайвого шуму при роботі Macbook:

- Старіння термопасти;

- Проблема з акумулятором (перегрів при зарядці пристрою);

- Поломка термодатчиков (вони показують неправильну інформацію, що навантажує систему охолодження);

- Забруднення системи охолодження пилом.

MacBook повільно працює, гальмує

MacBook - це ноутбук, який відомий своєю швидкістю роботи.  Саме тому подвійно прикро, коли таке відмінний пристрій починає гальмувати і регулярно зависати.  В основному існує кілька основних причин, які викликають подібні неполадки.  До них слід віднести:

- Неполадки з жорстким диском - в найбільш сучасних моделях вже щосили використовується SDD, які завантажує файли набагато швидше, однак в моделях з HDD поломка жорсткого диска може призвести до зниження продуктивності;

 - забруднення MacBook - іноді навіть проста чистка може значно чином збільшити швидкість завантаження пристрою, також це може стати причиною сильного шуму і перегріву;

 - проблеми з ОС - ви могли банально забути оновити операційну систему, що може призвести до проблем зі швидкістю роботи Macbook;

 - некоректна робота програмного забезпечення.

У будь-якому випадку наш фахівець зможе точно діагностувати проблему і успішно провести ремонт.

MacBook не працює клавіатура і тачпад

Відсутність реакції тачпада і клавіатури в пристроях від Apple не є особливо рідкісними несправностями.  Наприклад, подібними проблемами страждали MacBook і MacBook Pro 2016-2017 року випуску.

Якщо у вас перестав працювати тачпад і клавіатура не слід панікувати завчасно.  Особливо, якщо ви регулярно чистили пристрій і нічого на нього не розливали.  У 95% випадків проблема криється шлейфі, які змінив своє розташування або у якого пошкодилися контакти.  Наші фахівці з сервісного центру Q-Service зможуть з легкістю впорається з подібним ремонтом.

MacBook не включається

Надійність - це друге ім'я макбука.  Однак, як і вся техніка, в ноутбуках Apple можуть з'являтися досить несподівані неполадки.  Однією з найбільш поширеною проблемою є неможливість включення пристрою.

Найбільш поширеними причинами даної проблеми є:

- Неполадки з блоком живлення;

- Вихід з ладу клавіатури;

- Проблеми з акумулятором (Неможливо зарядити телефон);

- Поломка материнської плати.

Щоб ваш MacBook зміг без особливих проблем прослужити вам безліч років, не забувайте регулярно віддавати його на чистку і не розміщувати напої біля пристрою.

MacBook неможливо зарядити

Однією з найбільш поширених причин ремонту MacBook є неможливість зарядити пристрій без втручання професіонала.  У своїх пристроях Apple використовує адаптер харчування MagSafe, які дозволяє максимально убезпечити процес зарядки пристрою.  Однак і з зарядкою можуть виникнути неполадки, причинами яких найчастіше є:

- Забруднене роз'єм для зарядки;

- Збої в пам'яті NVRAM;

- Збої в пам'яті SMC;

- Поломка зарядного пристрою;

- Неполадки з батареєю;

- Поломка адаптера харчування MagSafe;

- Поломка материнської плати.

Дуже часто пристрій потребує ремонту через те, що власник заряджав його «несправним» зарядним пристроєм.  Через це батарея не тільки швидше втрачає свої ємність, а й можуть виникнути вищевказані проблеми з зарядкою MacBook.

MacBook швидко розряджається

Ще однією важливою перевагою MacBook є його автономність, яка дозволяє брати компактний ноутбук з собою без особливих незручностей.  Втрата автономності може сильно засмутити власників ноутбуків від Apple, які звикли працювати в кав'ярнях чи часто подорожувати.

Найчастіше проблеми швидкої розрядки пристрою полягають в тому, що акумулятор зносився і втратив значну частину своєї ємності.  Саме тому особливо важливо заряджати MacBook зарядним пристроєм, яке йшло в наборі.

Набагато рідше причинами поломки є різноманітні механічні пошкодження і удари, відсутність контактів між акумулятором і іншими деталями або поломка материнської плати.  При заміні акумулятора дуже важливо використовувати оригінальну модель батареї.

Пошкоджено дисплей або захисне скло MacBook

Ні один пристрій в світі не застрахована від банального падіння і удару об тверду поверхню, це може призвести до пошкодження дисплея або захисного скла.  MacBook в основному відрізняється міцним корпусом, однак хвалена ударостійкість пристроїв Apple може не врятувати.  У такій ситуації буде необхідний ремонт або заміна дисплея.  Також можлива ситуація, коли пошкодилося лише захисне скло, а екран пристрою залишився в цілості й схоронності.  В такому випадку ремонт MacBook обійдеться набагато дешевше.

MacBook не чути звук

Якщо ваш пристрій не чути аудіофайли, то причина може полягати в проблемах з програмним забезпеченням або з неполадками в апаратної частини.

Незважаючи на те, що операційна система OS X користується популярністю значним чином через свою надійності, в ній також можуть виникати неприємні збої.  Якщо ваш MacBook не чути звук, то причиною цього можуть бути такі проблеми з ПО:

- Установка сторонніх програм для роботи зі звуком та відео;

- Помилка при установці драйверів або оновленні OS X;

- Помилка в ядрі системи.

Якщо софт працює нормально, то проблема криється в динаміці, які може вийти з ладу через:

- Знос (кілька років інтенсивної експлуатації);

- Механічного пошкодження;

- Попадання рідини;

- Перепаду напруги під час зарядки пристрою.

Чистка і ремонт MacBook після залиття

Пошкодження викликані попадання води або іншої рідини на MacBook є неймовірно частою причиною ремонту даних пристроїв.  У такій ситуації дуже важливо правильно відреагувати і відключити пристрій від мережі живлення, після чого віднести його в наш сервісний центр в Києві, який використовує при ремонті виключно оригінальні запчастини.

Фахівці з Q-Service розберуть ваш MacBook, після чого ретельно очистять його деталі від залишків рідини.  Даний процес дуже важливо провести негайно, адже рідина супроводжує процеси окислення, які можуть вивести пристрій з ладу в найближчому майбутньому.

Поширені запитання

Якщо немає можливості приїхати в сервісний центр і здати MacBook в ремонт?

Якщо у вас немає можливості відвідати наш офіс, ви можете викликати нашого майстра додому або на робоче місце, де фахівець зможе забрати пристрій в майстерню або на місці провести всі необхідні маніпуляції.  Також є можливість відправити пристрій кур'єрською доставкою в офіс сервісного центру.

Які терміни і вартість ремонту?

Термін ремонту безпосередньо залежить від складності та типу поломки.  Однак він рідко, коли здійснюється більше декількох годин.  Якщо все майстри зайняті, то необхідно буде додатково почекати або оплатити послугу термінового ремонту.

Чи є гарантія на виконані роботи в сервісному центрі QService?

Після виконання ремонту, ви отримаєте чек і гарантійний зобов'язання від сервісного центру терміном до 12 місяців на якість роботи і комплектуючі.

Дивіться також