Виїзний ремонт техніки Apple

Виїзд майстра за межі сервісного центру для проведення ремонту техніки Apple - це найкраще рішення, якщо у вас немає часу на відвідування сервісного центру. Q-Service із задоволенням відряджає для вас свого фахівця, який зможе провести ремонт або діагностику, для повернення 100% функціональності вашого пристрою або отримання технічного висновку.

Виїзд майстра можна замовити в будь-яку точку Києва: Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський і Шевченківський район. Якщо ремонт на виїзді неможливий, то замовник може оформити доставку в сервісний центр. Це зручне рішення покликане економити час і сили, зручне для всіх, учасників процесу.

Наші технічні фахівці працюють з будь-якою технікою Apple, а саме: iPhone, iPad, iMac, MacBook, Mac, Apple Watch.

Чому не слід займатися ремонтом самостійно?

Багато користувачі смартфонів, ноутбуків та іншої сучасної цифрової техніки при поломці пристроїв вдаються до сумнівних порад з інтернет або з неперевірених джерел. Відомі випадки покупки несправних деталей і самостійна спроба їх установки.

Як правило, це дуже погана ідея, яка може привести до повної поломки пристрою. По-перше, ви не можете до кінця бути впевненими у відповідному технічному стані запчастини, а по-друге, успішна заміна деталей без відповідних навичок неможлива. Ви ризикуєте погіршити проблему в роботі пристрою.

Якщо ви не хочете витрачати час на відвідування сервісного центру, то виїзд майстра є оптимальною опцією. З її допомогою ви зможете зайнятися своїми справами, поки фахівець займається діагностикою і ремонтом вашої техніки в робочий стан.

Ми до ваших послуг

Ще одна можливість для клієнта уникнути відвідування майстерні - це виклик інженера в будь-яку точку Києва. З його допомогою несправність приладу буде доставлено в майстерню в максимально короткий термін, для проведення діагностика і подальшого ремонту техніки Apple.

Після закінчення ремонту ви зможете домовитися про доставку пристрою або самостійно його забрати з нашого сервісного центру за вашим бажанням. 

Діагностика та ремонт

Звертаючись до сервісного центру QService, ви незмінно можете розраховувати на безкоштовну діагностику вашого пристрою Apple. Наш технічний фахівець з легкістю виявить проблему і вкаже можливе її рішення.

Слід зазначити, що навіть для термінового ремонту ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі, а наші майстри мають багаторічний досвід роботи з технікою Apple.

Виїзд майстра Q-Service - це зручна послуга з надання першої допомоги техніці Apple і економія часу.

Чому нас вибирають?

9 років успішної роботи

За довгий час роботи на ринку України, ми виконали велика кількість успішних ремонтів. Відповідальний підхід, якісно виконані послуги і досвідчені інженери - наша перевага!

Спеціалізуємося на ремонті техніки Apple

Сучасне і професійне обладнання, постійно оновлювана технічна база, дозволяє виконувати ремонт будь-якого рівня складності. Інженери нашої компанії готові виконати 80% ремонтів протягом 60 хвилин. У вашій присутності. Ми займаємося ремонтом техніки Apple вже більше 9 років, що дозволило нам заробити хорошу репутацію надійного сервісного центру в Києві.

Безкоштовна діагностика

Швидка і якісна діагностика вашого девайса Apple в нашому Q-Service.

Індивідуальний підхід

Ми пропонуємо вам зручний ремонт в межах міста в робочий час. Виїзд майстра за межі сервісного центру для проведення ремонту техніки, а також можливість трансферу і доставки техніки Apple в сервісний центр.

Навіть якщо ви проживаєте не Київ, ви завжди можете відправити нам свою техніку поштовою службою, ми її відремонтуємо і відправимо вам назад. Оплатити можна за допомогою послуги "накладений платіж" або звичайним безготівковим переказом.

Гарантія на роботи і комплектуючі

Ми надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені комплектуючі до 12 місяців.

Можемо допомогти вам у виборі та купівлі будь-якого пристрою від Apple

Найчастіше, зараз багато людей купують б.у. пристрою Apple в інтернеті або на дошках оголошень.

Відомо дуже багато випадків шахрайства, де телефон продається "ЯК РОБОЧИЙ" (таким не будучи).

Наприклад, розглянемо випадок: "Потрібно тільки замінити акумулятор ..." і продають, як умовно робоче. А насправді пристрій було втоплено або доведено до стану  неремонтоздатності в інших сервісних центрах і ремонту вже не підлягає.

Купуючи таку техніку для відновлення і подальшого використання, є ризик даремно, витратити велику суму грошей і придбати неліквідний товар. Який по суті підлягає утилізації, або є бу. запчастинами.

Сервісний центр Q-Service за вашим бажанням може виступити в якості незалежного експерта, наприклад, при покупці вами б.у. iPhone / MacBook.

Як це працює:

Ви, разом з "продавцем" приходьте (або відправляєте пристрій поштою) нам.

Ми - наші майстри, технічно оцінять стан пристрою, зроблять діагностику, видадуть технічний висновок про стан пристрою і Ви зможете прийняти правильне рішення про покупку або доцільності ремонту.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також