Заміна термопасти

Заміна термопасти MacBook, iMac

Термопаста - це теплопроводящая субстанція, яка знаходиться між процесором і системою охолодження комп'ютера.  Вона дозволяє охолоджувати «серце» Вашого комп'ютера (iMac або MacBook). Якщо її не змінювати в достатній мірі регулярно і своєчасно, пристрій може почати гальмувати, перегріватися, на екрані можуть почати з'являтися дефекти зображення, а так само перериватися звук. Однак найчастіше про проблему повідомляє виразний шум кольорів.  Тобто, якщо раніше Ваше пристрій працював дуже тихо, а зараз вентилятори його системи охолодження працюють на максимум, це означає, що його слід віднести на діагностику і подальшу чистку. В результаті діагностики, швидше за все, буде виявлено, що там або кулер забитий пилом, або термопаста висохла. При висиханні вона втрачає свої теплопровідні властивості і як наслідок, не здатна в необхідній мірі охолоджувати MacBook або iMac.

Час, необхідний для заміни термопасти для MacBook і MacBook Pro може відрізнятися в залежності від моделі та року випуску пристрою.  Для пристроїв до 2012 року випуску - 30-40 хвилин, 2012-2016 модельного року - протягом 15-30 хвилин, а для тих пристроїв, які молодші за 4 років, потрібно від 45 хвилин до години часу на весь процес заміни термопасти і очищення від  пилу.

З iMac ситуація інакша. В середньому, робота над одним таким комп'ютером проводиться протягом одного робочого дня, якщо це було узгоджено заздалегідь з клієнтом, якщо ж ні, то протягом 3 робочих днів.

Пристрої Вартість Замовити ремонт

Дивіться також