Сервісний центр Q-Service

Своїм клієнтам ми пропонуємо


Відремонтувати, почистити і налаштувати ваш айфон, макбук, настільний комп'ютер і навіть Apple TV

Q-Service

Сервісний центр Q-Service успішно працює на ринку України з середини 2012 року, і встиг зарекомендувати себе як надійний і вірний друг для тисяч вдячних замовників. За роки успішної роботи на ринку України компанія зайняла міцне місце серед провідних сервісних центрів міста Києва, надаючи послуги з гарантійного і післягарантійного ремонту всього спектру техніки компанії Apple.

Завдяки багаторічному досвіду та високому професіоналізму співробітників, Q-Service доступні ремонти високої складності.
Одним з наших переваг є можливість виробляти виїзні ремонти, а саме модульні і програмні ремонти. У нашому сервісі Ви завжди знайдете підмінний фонд телефонів і ноутбуків на час ремонту Вашої техніки.
Крім приватних осіб, наш сервісний центр успішно співпрацює з багатьма IT компаніями, надаючи їм послуги з ремонту та сервісного обслуговування комп'ютерного обладнання.
Серед переваг Q-Service Наші замовники виділяють відкритість майстрів, надійність і швидкість виконання ремонтних робіт. Середній час виконання ремонтних робіт коливається від 15 хвилин до трьох робочих днів при наявності відповідних запчастин, за вашим бажанням Ви особисто можете бути присутнім при проведенні ремонту та діагностики.
Ми надаємо гарантію на роботи і комплектуючі до 12 місяців.

Навіть якщо ви проживаєте не Київ, це не стане на заваді, ви завжди можете відправити нам свою техніку за допомогою компанії "Нова пошта", ми її відремонтуємо і відправимо вам назад. При цьому оплата може відбуватися як за допомогою послуги "післяплата", так і звичайним безготівковим переказом.

Ми можемо допомогти вам у виборі та купівлі будь-якого пристрій Apple, в тому числі і на вторинному ринку. Також ми можемо виступити в якості незалежного експерта, наприклад при покупці вами вживаного ноутбука, ви разом з продавцем приходьте до нас в офіс, де наші майстри технічно оцінять стан пристрою, і ви зможете прийняти рішення про покупку.

На жаль, в Україні немає офіційних сервісів компанії Apple, тому в разі виходу з ладу нового пристрою на гарантії, можуть виникнути проблеми. Ми можемо допомогти вам добитися справедливості і відправити вашу техніку в Європу, в один з офіційних сервісних центрів.

Поделится: