Ремонт iPhone

Ремонт iPhone в Києві

Безумовно iPhone вважається найпопулярнішим телефоном у світі.  Він пропонує своїм користувачам дійсно широкий функціонал і високу ступінь комфортності при експлуатації. Однак, як і будь-яка інша техніка, телефони Apple ламаються, що змушує власників даних гаджетів звертатися до сервісних центрів.

Компанія Q-Service відрізняється від більшості своїх конкурентів тим, що пропонує найвищу якість сервісу і використовує в роботі тільки оригінальні запчастини виробника. З нами ремонт iPhone буде викликати виключно приємні асоціації, адже ви будете на 100% впевнені в результаті.

Діагностика iPhone

Після звернення з боку замовника в сервісний центр, інженер приступає до ремонту несправного пристрою.  І в першу чергу він виконує діагностику пристрою.

Правильно проведена діагностика - це процес, який дозволить виявити причину несправності iPhone.  Це дуже важливо, адже проблема може полягати як в поломці компонента, так і в операційній системі, яка почала давати збої.

Діагностика кваліфікованого технічного спеціаліста в 95 випадках з 100 дозволяє точно визначити причину поломки і усунути її.  Навіть звичайна технічна несправність після удару може мати подальші наслідки. Адже пошкодитися міг не тільки екран, але і будь-який елемент акумулятор, сенсори, динаміки або інші деталі.  І в процесі діагностики кожна з них повинна бути ретельно перевірена.

Терміновий ремонт iPhone

Технічні фахівці нашого сервісного центру чітко розуміють, що для сучасних користувачів iPhone є не просто засобом зв'язку або іграшкою. Для багатьох це в першу чергу робочий інструмент, який володіє незамінними функціями.  Саме тому клієнт може бути впевнений, що в компанії QService ремонтом вашого пристрою займуться в максимально короткі терміни.

Безумовно час ремонту безпосередньо залежить від завантаженості технічних фахівців. Діагностика та окремі процедури часто тривають не більше 30-40 хвилин, однак ремонти техніки виконуються в порядку надходження.  Якщо ж вам потрібен ваш iPhone в максимально стислий термін, то ви можете замовити послугу термінового ремонту.  Тоді майстер зможе зайнятися вашим пристроєм без черги, що істотно прискорить повернення смартфону всі 100% його функцій незалежно від складнощів і характеру пошкоджень.

Список послуг з ремонту iPhone

iPhone - досить складний пристрій що складаються з великого числа комплектуючих. Іноді деякі поломки пов'язані з виходом з ладу програмного забезпечення. Саме тому існує маса проблем, які можуть трапитися саме з вашим пристроєм.

Але не турбуйтеся!  Наші фахівці досконально знають пристрій iPhone і можуть легко впорається із завданням будь-якої складності. До найбільш популярних послуг ремонту айфонів слід віднести:

- Заміна скла;

- Заміна сенсора;

- Заміна заднього скла;

- Заміна кнопок регулювання;

- Заміна корпусу;

- Заміна камери;

- Заміна динаміків, акумулятора і елементів живлення;

- Відновлення даних;

Чистка роз'ємів і мікрофонів;

Заміна Wi-Fi модуля;

Заміна модему і багато інших.

Ремонт і обслуговування iPhone в Q-Service

Q-Service - це сервісний центр iPhone в Києві пропонує для своїх клієнтів гідний рівень обслуговування.  Якщо ваш телефон Apple ще можна відремонтувати, то можете не сумніватися, що наші висококваліфіковані фахівці здатні це зробити.  Звертаючись до нас, замовник завжди може розраховувати на те, що гаджет буде відновлений на всі 100%.

Звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на:

- Висока якість ремонту;

- Ввічливість;

- Можливість дистанційного ремонту (не тільки для жителів Києва) - просто замовте послуги кур'єра або надішліть нам ваш девайс поштою;

- За вашим бажанням в процесі ремонту можуть бути використані оригінальні запчастини;

- Ремонт пристрою в максимально короткі терміни (тривалість процедур залежить від типу і особливостей поломки);

- Гарантію якості виконаних ремонтних процедур - наш сервісний центр пропонує гарантію до 12 місяців на наші послуги (Не забудьте зберегти гарантійний талон!).

На даний момент обійтися без справно працює смартфона дуже важко.  Він є пристроєм зв'язку та сховищем інформації, для інших - інструментом заробляння грошей.  У нашому сервісному центрі замовник може отримати послуги з ремонту дають можливість насолоджуватися функціоналом його гаджета ще довгий час.