Ремонт iPhone XR

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Заміна аккумулятора 1100 грн 30 хв
Заміна вібромотора 750 грн 30 хв
Заміна дисплея копія 2900 грн 30 хв
Заміна дисплея оригінал 3900 грн 30 хв
Заміна заднього скла 1000 грн 120 хв
Заміна корпуса 1400 грн 120 хв
Заміна основної камери 2300 грн 30 хв
Заміна полифонічного динаміка 550 грн 30 хв
Заміна роз'єму живлення 500 грн 60 хв
Заміна скла дисплея 1700 грн 240 хв
Заміна скла основної камери 400 грн 60 хв
Заміна фронтальної камери 900 грн 30 хв

Ремонт iPhone XR

В ремонті iPhone XR на перший погляд мало чим відрізняється від XS і XS Max.  За запевненням виробника XR може витримати занурення на глибину до 1 метра до 30 хвилин, а також йому не страшні залиття різними рідинами.  Такими як чай, кава або газована вода.  Apple як і раніше не поширює гарантію на пристрої, пошкоджені рідиною, тому ми настійно не рекомендуємо вам піддавати ваш телефон таким випробуванням.

У разі ж якщо вода все-таки пошкодила ваш телефон, ми зробимо все можливе для повернення йому працездатності.

Після проведення будь-якого ремонту iPhone XR який передбачає його розтин, заводська проклейка втрачає свої властивості.  Ми можемо відновити його герметичність, застосувавши способи подібні тим, які використовує виробник.

Заміна дисплея iPhone XR

У разі найпоширенішого пошкодження iPhone - розбиті дисплеї, ми пропонуємо своїм клієнтам такі варіанти вирішення проблеми:

Замість пошкодженого дисплейного модуля буде встановлений аналогічний йому оригінальний екран.  Після такого ремонту iPhone XR ви отримаєте його назад в найкоротші терміни в первозданному вигляді.

У разі, коли матриця телефону не отримала пошкоджень і зберегла свою працездатність, є можливість замінити тільки пошкоджене скло.  Для проведення цієї операції необхідно спеціальне устаткування, наявне в арсеналі нашого сервісного центру.  Можливість такого ремонту iPhone XR стане відома тільки після проведення діагностики вашого телефону нашими майстрами.

Заміна акумулятора iPhone XR

Акумулятор iPhone XR аналогічний за своєю будовою тим, що встановлені в більш дорогих смартфонах лінійки X.

У разі виходу з ладу вашого акумулятора, ми пропонуємо своїм клієнтам швидку установку нової оригінальної батареї, за всіма своїми властивостями аналогічної батареї нового телефону.

На жаль, на ринку запчастин все ще немає адекватної копії батареї iPhone XR.  На даний момент ми очікуємо появи акумуляторів для ремонту iPhone XR від виробника, чиї АКБ ми вже успішно встановлюємо при ремонті інших iPhone.  Подібні акумулятори за якістю не поступаються оригінальним, а також розпізнаються керуючою електронікою телефону, ніж тільки покращують його енергоефективність.  Як тільки з'явиться можливість їх установки, ми відразу ж вам про це повідомимо.

Дивіться також