Ремонт iPhone XR

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Замена стекла 1846 грн
Замена Touch контроллера (сенсор) 3900 грн
Замена USB контроллера 3900 грн
Замена аккумулятора 1170 грн
Замена вибромотора 572 грн
Замена датчика приближения 780 грн
Замена дисплея копия 3796 грн
Замена дисплея оригинал 4576 грн
Замена заднего стекла 1066 грн
Замена кнопки Power 494 грн
Замена кнопок регулировки громкости 676 грн
Замена контроллера питания 4394 грн
Замена корпуса 2132 грн
Замена микрофона 572 грн
Замена основной камеры 1742 грн
Замена полифонического динамика 494 грн
Замена разъема питания 494 грн
Замена стекла основной камеры 494 грн
Замена фронтальной камеры 1742 грн
Перенос или резервное копирование данных 494 грн от 30 хв
Создание Apple ID (учетной записи) 494 грн от 30 хв
Чистка после попадания влаги 494 грн

Ремонт iPhone XR

В ремонті iPhone XR на перший погляд мало чим відрізняється від XS і XS Max.  За запевненням виробника XR може витримати занурення на глибину до 1 метра до 30 хвилин, а також йому не страшні залиття різними рідинами.  Такими як чай, кава або газована вода.  Apple як і раніше не поширює гарантію на пристрої, пошкоджені рідиною, тому ми настійно не рекомендуємо вам піддавати ваш телефон таким випробуванням.

У разі ж якщо вода все-таки пошкодила ваш телефон, ми зробимо все можливе для повернення йому працездатності.

Після проведення будь-якого ремонту iPhone XR який передбачає його розтин, заводська проклейка втрачає свої властивості.  Ми можемо відновити його герметичність, застосувавши способи подібні тим, які використовує виробник.

Заміна дисплея iPhone XR

У разі найпоширенішого пошкодження iPhone - розбиті дисплеї, ми пропонуємо своїм клієнтам такі варіанти вирішення проблеми:

Замість пошкодженого дисплейного модуля буде встановлений аналогічний йому оригінальний екран.  Після такого ремонту iPhone XR ви отримаєте його назад в найкоротші терміни в первозданному вигляді.

У разі, коли матриця телефону не отримала пошкоджень і зберегла свою працездатність, є можливість замінити тільки пошкоджене скло.  Для проведення цієї операції необхідно спеціальне устаткування, наявне в арсеналі нашого сервісного центру.  Можливість такого ремонту iPhone XR стане відома тільки після проведення діагностики вашого телефону нашими майстрами.

Заміна акумулятора iPhone XR

Акумулятор iPhone XR аналогічний за своєю будовою тим, що встановлені в більш дорогих смартфонах лінійки X.

У разі виходу з ладу вашого акумулятора, ми пропонуємо своїм клієнтам швидку установку нової оригінальної батареї, за всіма своїми властивостями аналогічної батареї нового телефону.

На жаль, на ринку запчастин все ще немає адекватної копії батареї iPhone XR.  На даний момент ми очікуємо появи акумуляторів для ремонту iPhone XR від виробника, чиї АКБ ми вже успішно встановлюємо при ремонті інших iPhone.  Подібні акумулятори за якістю не поступаються оригінальним, а також розпізнаються керуючою електронікою телефону, ніж тільки покращують його енергоефективність.  Як тільки з'явиться можливість їх установки, ми відразу ж вам про це повідомимо.

Дивіться також