Ремонт iPhone 7

Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Замена аккумулятора 700 грн 30 мин
Замена вибромотора от 400 грн 30 мин
Замена дисплея копия 1250 грн 40 мин
Замена дисплея оригинал 1750 грн 30 мин
Замена корпуса 800 грн 120 мин
Замена основной камеры 1400 грн 30 мин
Замена разъема питания 700 грн 30 мин
Замена стекла дисплея 850 грн 120 мин
Замена стекла основной камеры 350 грн 60 мин
Замена фронтальной камеры 450 грн 30 мин

iPhone 7 - телефон від компанії Apple

iPhone 7 на даний момент є однією з найпоширеніших серед українських користувачів моделлю телефонів від компанії Apple.

Будучи вже не найновішим девайсом, йому вдається поєднувати в собі всі кращі якості, за які людям так полюбилися телефони фірми Apple.  Це не тільки знамените швидкодію, стабільність, досить хороша камера, екран, але і достатня висока ремонтопридатність, якої, укупі з невисокою вартістю ремонту, так не вистачає новим моделям айфонів, де вислизання телефону з рук може коштувати користувачеві до половини вартості нового пристрою.

Наш сервіс надає послуги з ремонту та діагностиці всіх поширених проблем, з якими стикаються користувачі під час експлуатації iPhone 7.

Заміна дисплейної модуля iPhone 7

Напевно, найпопулярнішим замовленням є заміна дисплейного модуля iPhone 7. Телефон вислизнув з рук і впав на асфальт, був придавлений в сумці або пролетів три сходових прольоту?  Часи коли телефоном можна було колоти горіхи давно в минулому, зараз така тендітна деталь як екран займає велику площу корпусу девайса і, швидше за все, після таких пригод дисплей вашого айфона потребують заміни на новий.  Ми можемо запропонувати вам такі варіанти:

Встановлення нового оригинального дисплея

Здавалося б, ідеальний варіант, але, на жаль, Apple не продає офіційні запчастини на свої пристрої, тому новий екран доведеться пошукати.  Це найдорожчий і тривалий варіант ремонту (пошук екрану займе якийсь час, уточнюйте у нашого менеджера), але в підсумку ви отримаєте назад свій пристрій в первозданному вигляді.

Встановлення високоякісної копії

Найпоширеніший варіант.  Поєднує в собі швидкість ремонту (до однієї години) і його дешевизну.  Зовні екран копію можна відрізнити від оригіналу тільки при їх порівнянні лоб в лоб.  На швидкодію і стабільність роботи це не впливає і, швидше за все, після дня роботи з телефоном ви вже забудете який екран на ньому стоїть, оригінальний або копія.

Заміна скла дисплейної модуля

Якщо пошкодження не торкнулися зображення, в деяких випадках можна обмежитися заміною скла.  Цей варіант вимагає спеціалізованого обладнання і деякої кількості часу, але поєднує в собі позитивні якості двох попередніх.  Дізнатися, чи доступний цей варіант вашого телефону, ви зможете після проведення діагностики ушкоджень майстрами нашого сервісного центру.

Другим, за кількістю звернень в наш сервісний центр, є ремонт по заміні акумулятора смартфона.  В iPhone 7 використовуються широко-поширені в наш час літій-іонні акумулятори.  Вони володіють обмеженим терміном життя, по закінченню якого їх ємність, а отже і час роботи смартфона починає стрімко скорочуватися.  Зазвичай це проявляється після

Смотрите так же