Ремонт iPhone XS

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Відновлення герметичності телефону, близька до стандарту ip67 520 грн от 20 хв
Доукомплектування телефону захистами і гвинтами 520 грн от 10 хв
Заміна Wi-Fi антени 1300 грн от 240 хв
Заміна батареї аналог 2080 грн
Заміна батареї копія 1040 грн от 40 хв
Заміна верхнього шлейфу копія 1040 грн от 120 хв
Заміна верхнього шлейфу оригінал 1300 грн
Заміна вібромотора (Taptic Engine) 1300 грн от 40 хв
Заміна дисплейного модуля у зборі копія (альтернативне перенесення кольорів, значний виграш в ціні) 9620 грн от 480 хв
Заміна дисплейного модуля у зборі оригінал (оригінальне перенесення кольорів) 9230 грн 40 хв
Заміна заднього скла (замінюється з лінзоблоком камери) 1300 грн от 240 хв
Заміна задньої кришки у зборі (міняється кришка і усі внутрение елементи: шлейфи, батарея і т. д., окрім камер) 7800 грн от 240 хв
Заміна камери копія 2080 грн от 480 хв
Заміна камери оригінал 3900 грн
Заміна кришки корпусу, копія (міняється тільки корпусна кришка, без внутрішніх елементів: батареї, шлейфів, камер) уточнюйте от 480 хв
Заміна кришки корпусу, оригінал (міняється тільки корпусна кришка, без внутрішніх елементів: батареї, шлейфів, камер) 5200 грн от 240 хв
Заміна лінзоблока камер із склом 1560 грн от 60 хв
Заміна мікрофонів окремо від шлейфу, з проклеюванням 780 грн от 40 хв
Заміна нижнього дока (відповідає за зарядку, мікрофони, Taptic Engine) копія 1040 грн от 120 хв
Заміна нижнього дока (відповідає за зарядку, мікрофони, Taptic Engine) оригінал 1300 грн
Заміна скла на екрані (є риски ушкодження дисплея 10%) 3900 грн от 480 хв
Заміна тачскинина із склом (можлива в деяких випадках, корисна як тимчасове рішення, є обмеження при використанні) 5200 грн от 480 хв
Заміна шлейфу vibro/volume 1040 грн от 120 хв
Комп'ютерна діагностика 520 грн от 15 хв
Перенесення даних 780 грн от 120 хв
Поліровка корпусу (тільки для кольору Silver) 1300 грн от 480 хв
Проклеювання дисплейного модуля 780 грн от 480 хв
Прошивка 780 грн от 240 хв
Прошивка дисплейного модуля (починає працювати TRUE TON, можлива за наявності оригінального модуля, як правило робиться при заміні екрану) 780 грн от 480 хв
Чищення мультимедійного (нижнього) динаміка 650 грн от 30 хв
Чищення розмовного (верхнього) динаміка 650 грн от 20 хв

Заміна заднього скла і дисплея iPhone XS

Незважаючи на всі нові технології захисту пристроїв, що застосовуються виробниками, мало що може допомогти в ситуації падіння або будь-якого удару пристрою. Першим в такому випадку зазвичай ушкоджується екран і задня кришка пристрою. Своїм клієнтам ми пропонуємо послугу із заміни заднього скла в найкоротші терміни за найдемократичнішими цінами.

Що стосується дисплеїв, то тут, також, як і в ситуації з iPhone X, на даний момент не існує гідних копій дисплейних модулів для конкретно цієї моделі телефону. Тому ми настійно не рекомендуємо вам зв'язуватися з неоригінальними дисплеями для ремонту iPhone XS. Результат такого ремонту може бути непередбачуваним і часто незадовільним.

Своїм клієнтам ми пропонуємо такі варіанти вирішення проблеми, в разі, коли рідний дисплей телефону вимагає заміни.

Перший і самий надійний варіант - це установка нового оригінального дисплейного модуля. Після проведення такого ремонту ви отримаєте свій телефон з повністю робочим і якісним дисплеєм, зробленому самою компанією Apple.

Другим, але не за популярністю серед наших клієнтів, є варіант збереження оригінальної матриці вашого екрану і установку нового скла замість розбитого старого. Однак, такий варіант доступний тільки в тому випадку, коли пошкодження не торкнулися матриці дисплея. Дізнатися про можливості такого ремонту ви зможете після того, як фахівці нашого сервісного центру проведуть його діагностику.

Захист від води і пилу iPhone XS

Apple стверджує, що iPhone XS отримав новий клас захисту від води і пилу - IP68. На даний момент це найвищий клас з тих, якими оснащуються побутові пристрої.

Згідно зі стандартами цього класу це означає повний захист телефону від пилу і води. Розробники стверджують, що тепер смартфон витримує не тільки залитие різними рідинами, будь то чай, кава або навіть пиво, а й може без шкоди перебувати під водою на глибині до 2 метрів протягом 30 хвилин. Такі можливості забезпечує новий спосіб герметизації, застосований в телефоні. Однак, фахівці нашого сервісного центру не радили б вам експериментувати з водонепроникністю iPhone XS, оскільки Apple як і раніше не поширює свою гарантію на пристрої, які зазнали впливу рідини. А це означає, що в разі якщо вода все таки потрапить всередину вашого пристрою, гарантійна заміна буде недоступна і оплачувати ремонт доведеться самостійно. До того ж, з часом, герметичне проклеювання може втрачати свої властивості, зменшуючи шанси на виживання телефону після занурення.

Заміна акумулятора iPhone XS

iPhone XS забезпечений достатньо незвичним акумулятором, що складається з двох модулів. Через свого нестандартного пристрою і новизни, на даний момент не існує гідних аналогів, які можна було б безбоязно встановлювати при ремонті iPhone XS. Тому на даний момент своїх клієнтам ми пропонуємо установку тільки оригінальних АКБ.

Однак, ми маємо дані про те, що найближчим часом повинні з'явитися акумулятори, які не поступаються за якістю оригіналу і розпізнаються електронікою телефону. Це акумулятори тієї ж фірми, чиї батареї ми встановлюємо в давніші пристрої Apple. Як тільки ця опція стане доступною, ми поспішимо вам про це повідомити.

Дивіться також