Ремонт iPhone XR

Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Замена стекла 2000 грн
Замена Touch контроллера (сенсор) уточняйте
Замена USB контроллера уточняйте
Замена аккумулятора 1200 грн
Замена вибромотора 900 грн
Замена дисплея копия 3300 грн
Замена дисплея оригинал 3700 грн
Замена заднего стекла 1300 грн
Замена контроллера питания уточняйте
Замена корпуса 2000 грн
Замена основной камеры 2500 грн
Замена полифонического динамика 700 грн
Замена разъема питания 900 грн
Замена стекла основной камеры 600 грн
Замена фронтальной камеры 1100 грн
Перенос или резервное копирование данных от 500 грн от 30 мин
Чистка после попадания влаги от 500 грн

Ремонт iPhone XR

В ремонті iPhone XR на перший погляд мало чим відрізняється від XS і XS Max.  За запевненням виробника XR може витримати занурення на глибину до 1 метра до 30 хвилин, а також йому не страшні залиття різними рідинами.  Такими як чай, кава або газована вода.  Apple як і раніше не поширює гарантію на пристрої, пошкоджені рідиною, тому ми настійно не рекомендуємо вам піддавати ваш телефон таким випробуванням.

У разі ж якщо вода все-таки пошкодила ваш телефон, ми зробимо все можливе для повернення йому працездатності.

Після проведення будь-якого ремонту iPhone XR який передбачає його розтин, заводська проклейка втрачає свої властивості.  Ми можемо відновити його герметичність, застосувавши способи подібні тим, які використовує виробник.

Заміна дисплея iPhone XR

У разі найпоширенішого пошкодження iPhone - розбиті дисплеї, ми пропонуємо своїм клієнтам такі варіанти вирішення проблеми:

Замість пошкодженого дисплейного модуля буде встановлений аналогічний йому оригінальний екран.  Після такого ремонту iPhone XR ви отримаєте його назад в найкоротші терміни в первозданному вигляді.

У разі, коли матриця телефону не отримала пошкоджень і зберегла свою працездатність, є можливість замінити тільки пошкоджене скло.  Для проведення цієї операції необхідно спеціальне устаткування, наявне в арсеналі нашого сервісного центру.  Можливість такого ремонту iPhone XR стане відома тільки після проведення діагностики вашого телефону нашими майстрами.

Заміна акумулятора iPhone XR

Акумулятор iPhone XR аналогічний за своєю будовою тим, що встановлені в більш дорогих смартфонах лінійки X.

У разі виходу з ладу вашого акумулятора, ми пропонуємо своїм клієнтам швидку установку нової оригінальної батареї, за всіма своїми властивостями аналогічної батареї нового телефону.

На жаль, на ринку запчастин все ще немає адекватної копії батареї iPhone XR.  На даний момент ми очікуємо появи акумуляторів для ремонту iPhone XR від виробника, чиї АКБ ми вже успішно встановлюємо при ремонті інших iPhone.  Подібні акумулятори за якістю не поступаються оригінальним, а також розпізнаються керуючою електронікою телефону, ніж тільки покращують його енергоефективність.  Як тільки з'явиться можливість їх установки, ми відразу ж вам про це повідомимо.

Смотрите так же