Ремонт iPhone 8

Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Восстановление Аудиокодека уточняйте от 240 мин
Восстановление Контроллера тача уточняйте от 240 мин
Восстановление телефона после воды от 500 грн от 120 мин
Восстановление функций GPS модуля уточняйте от 360 мин
Восстановление функций WiFi модуля уточняйте от 480 мин
Восстановление функций Контроллера питания уточняйте от 240 мин
Диагностика уточняйте от 120 мин
Доукомплектование телефона защитами и болтами 500 грн 15 мин
Замена Батареи Аналог 900 грн от 20 мин
Замена Камеры Оригинал 2000 грн от 30 мин
Замена Линзаблока Камеры со стеклом 600 грн от 120 мин
Замена Нижнего дока Оригинал 1100 грн от 40 мин
Замена верхнего шлейфа Оригинал 1000 грн от 60 мин
Замена вибромотора или TapTic Engine 800 грн от 30 мин
Замена дисплейного модуля в сборе копия (альтернативная цветопередача значительный выигрыш в цене) 1200 грн от 30 мин
Замена дисплейного модуля в сборе оригинал (оригинальная цветопередача) 1900 грн от 30 мин
Замена заднего стекла (заменяется с линзоблоком камеры) 1000 грн от 180 мин
Замена крышки корпуса копия ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) от 1500 грн от 120 мин
Замена крышки корпуса оригинал ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) 2000 грн от 120 мин
Замена стекла на экране (есть риски повреждения дисплея 10%) 1000 грн от 120 мин
Замена/восстановление верхнего динамика от 500 грн от 120 мин
Замена/восстановление нижнего динамика от 600 грн от 120 мин
Перенос данных уточняйте от 120 мин
Проклейка дисплейного модуля 200 грн 20 мин
Прошивка 400 грн от 120 мин
Прошивка Дисплейного модуля (начинает работать TRUE TON, возможна при наличии оригинального модуля , как правило делается при замена экрана ) 500 грн от 5 мин
Увеличение объема памяти 32/64/128/256 уточняйте от 480 мин
Чистка Верхнего «ушного» динамика от 350 грн от 20 мин
Чистка Нижнего «голосового» Бузера от 350 грн от 20 мин

Ремонт iPhone 8

В ремонті iPhone 8 не має яких-небудь істотних відмінностей від своїх попередників. Хіба що тепер частіше стали зустрічатися замовлення на заміну корпусу телефону. Причиною тому стала нова скляна кришка, яка не дивлячись на всі свої переваги, є досить крихкою і дуже часто, нарівні з екраном, пошкоджується при падінні.  На щастя, скло досить легко змінюється нашими фахівцями на нове.

Заміна дисплея iPhone 8

В іншому, все так же, найчастіше в ремонті зустрічається заміна дисплейного модуля. Своїм клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів:

Заміна модуля на оригінальний. Найдорожчий і тривалий варіант. У цьому випадку на ваш iPhone 8 буде встановлено оригінальний модуль, знятий з іншого телефону, і ви отримаєте свій телефон назад в стані майже нового.  Доступність і вартість такої опції потрібно уточнювати в кожному окремому випадку.

Установка високоякісної копії дисплейного модуля. Найпоширеніший варіант ремонту, який обирається нашими клієнтами при ремонті iPhone 8. Ми використовуємо екрани від перевірених постачальників, тому впевнені в їхній якості.  У роботі вони майже не відрізняються від оригінальних екранів, звичайний користувач може помітити тільки дещо іншу колірну гамму матриці.

Заміна скла дисплейного модуля iPhone 8

У разі, коли пошкодження не торкнулися матриці екрана, в ремонті iPhone 8 можна обмежитися заміною тільки скла.  За допомогою спеціалізованого обладнання наші майстри розділять ваш екран на складові, після чого зроблять ремонт iPhone 8.

Заміна акумулятора iPhone 8

Не менш часто до нас звертаються зі скаргами на швидкий розряд телефону. Зазвичай причина такої поведінки iPhone 8 криється в зносі хімічних елементів літій-іонних акумуляторів. Середній термін акумуляторних батарей становить один рік або приблизно 500 повних циклів зарядки-перезарядки, по закінченню яких їх ємність починає скорочуватися.

Ми можемо замінити вашу стару батарею на нову менш ніж за 30 хвилин, позбавивши вас необхідності в постійній підзарядці телефону. Ми використовуємо сертифіковані в Україні АКБ, за якістю не поступаються оригінальним.

Заміна контролера живлення

Іноді, телефон перестає тримати зарядку або зовсім перестає заряджатися, але заміна батареї ні до чого не призводить. Часто це відбувається після використання неякісних зарядних блоків або перепадів напруги в електромережі, що призводять до підвищення напруги вище експлуатаційного межі в 5V. У такому випадку необхідна заміна мікросхеми, що відповідає за управління живленням всього смартфона. Наші фахівці зроблять такий ремонт iPhone 8 в термін 3 робочих днів.

Смотрите так же