Ремонт iPhone 7 Plus

Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Виды работ Стоимость Заказать ремонт
Восстановление Аудиокодека от уточняйте от 120 мин
Восстановление Контроллера тача от уточняйте от 120 мин
Восстановление телефона после воды от 500 грн от 120 мин
Восстановление функций GPS модуля от уточняйте от 360 мин
Восстановление функций WiFi модуля от уточняйте от 360 мин
Восстановление функций Контроллера питания от уточняйте от 360 мин
Диагностика уточняйте от 20 мин
Доукомплектование телефона защитами и болтами 500 грн от 10 мин
Замена Батареи Копия/Аналог 900 грн 30 мин
Замена Камеры Копия/Оригинал 2500 грн 30 мин
Замена Линзаблока Камеры со стеклом 600 грн от 60 мин
Замена Нижнего дока Копия/Оригинал 900 грн 30 мин
Замена верхнего шлейфа Копия/Оригинал 800 грн от 40 мин
Замена вибромотора или TapTic Engine от 600 грн от 20 мин
Замена дисплейного модуля в сборе копия (альтернативная цветопередача значительный выигрыш в цене) 1500 грн от 30 мин
Замена дисплейного модуля в сборе оригинал (оригинальная цветопередача) 2000 грн от 30 мин
Замена крышки корпуса копия ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) 1500 грн от 120 мин
Замена крышки корпуса оригинал ( меняется только корпусная крышка без внутренних элементов батарея шлейфы камеры ) 2000 грн от 40 мин
Замена стекла на экране (есть риски повреждения дисплея 10%) 1000 грн от 240 мин
Замена/восстановление верхнего динамика 500 грн от 30 мин
Замена/восстановление нижнего динамика 500 грн от 120 мин
Перенос данных от 500 грн от 120 мин
Проклейка дисплейного модуля 200 грн от 20 мин
Прошивка от 400 грн от 120 мин
Увеличение объема памяти 32/64/128/256 от уточняйте от 360 мин
Чистка Верхнего «ушного» динамика 350 грн от 30 мин
Чистка Нижнего «голосового» Бузера 350 грн от 30 мин

Заміна дисплея

iPhone 7 Plus не менше за інших телефонів вразливий до падінь і ударів. Першим в таких випадках зазвичай ушкоджується дисплей. У разі якщо зображення на екрані відсутнє повністю або частково або ж він не реагує на дотики необхідна заміна всього дисплейного модуля цілком. Своїм клієнтам ми пропонуємо такі варіанти ремонту iPhone 7 Plus:

- установка оригінального дисплея.

Найнадійніший, а й найдорожчий спосіб. В такому випадку на ваш телефон замість пошкодженого модуля буде встановлений аналогічний оригінальний екран, і ви отримаєте свій пристрій в первозданному вигляді.

Установка високоякісної копії дисплея.  Їх якість перевірено роками використання в нашому сервісному центрі.

Захист від води

Починаючи з iPhone 7 і iPhone 7 Plus, компанія Apple стала позиціонувати свої пристрої як водозахищені, забезпечивши їх класом захисту IP67. Інженери компанії стверджують, що такої телефон здатний витримати короткочасне занурення пристрою в воду на глибину до одного метра. Однак гарантія на пристрої, пошкоджені водою, не поширюється. До того ж з часом герметизація телефону має властивість деградувати під впливом зовнішнього середовища, таким як перепади температури і вологості. Тому ми вам настійно не рекомендуємо занурювати ваш телефон в воду. У разі ж якщо все-таки відбулося потрапляння води в телефон, радимо вимкнути його і терміново нести в наш сервісний центр. Наші майстри роблять все можливе для відновлення працездатності такого телефону.

Основною відмінністю і перевагою одночасно, є екран пристрою.

В 5.5 дюймовому iPhone встановлена ​​12-мегапіксельна камера з двома об'єктивами, один з яких ширококутний з діафрагмою f / 1.8, другий же є телеоб'єктивом з діафрагмою f / 2.8.  Така камера має дворазовим оптичним і десятикратним цифровим зумом.

Більш того, саме на iPhone 7 Plus вперше серед пристроїв Apple з'явився так званий "портретний режим", що дозволяє створювати знімки з ефектом глибини різкості.  Він дозволяє виділити об'єкт фотографії залишаючи його в фокусі і розмиваючи при цьому фон.

На борту у 7 Plus такий же, як і на звичайній сімці чотирьохядерний процесор Apple A10 Fusion, але при цьому на 1 Гб більше оперативної пам'яті, 3 замість 2. Причиною тому стала подвійна камера, для обробки зображень з якою двох гігабайт пам'яті просто не вистачило.

В iPhone 7 і iPhone 7 Plus змінилася звична кнопка Home.  Apple вирішили відмовитися від механічної кнопки, замінивши її на сенсорну з тим же сканером відбитків пальців Touch ID.  Тактильний відгук від натискання на неї забезпечується новим вібромоторчик - Apple Taptic Engine.  Так само, як і в випадку з попередниками, кожен сканер відбитків пальців підв'язані під конкретний процесор телефону, тому в разі ремонту iPhone 7 Plus пов'язаного із заміною кнопки Home, функція працювати перестане.

Смотрите так же