Mac Mini

Види робіт Вартість Замовити ремонт
Види робіт Вартість Замовити ремонт
Восстановление материнской платы, уточнюйте
Замена AirPort (Wi-Fi модуль), уточнюйте
Замена кулера, уточнюйте
Замена элементов корпуса, уточнюйте
Настройка, уточнюйте
Обновление и восстановление системы уточнюйте
Перенос или резервное копирование данных уточнюйте
Ремонт цепи питания, уточнюйте
Снятие блокировки EFI, уточнюйте
Снятие пароля ОС, уточнюйте
Создание Apple ID (учетной записи) уточнюйте
Увеличение объема SSD накопителя, уточнюйте
Чистка после попадания влаги, уточнюйте
Чистка с заменой термопасты, от 650 грн

Ремонт Mac Mini

У світі комп'ютерних пристроїв Apple відома перш за все своїми рішеннями для професіоналів в сфері медіатехнологій, IT і дизайну.

Що стосується простого домашнього використання, то в голову приходить хіба що MacBook Air, з його мініатюрними розмірами і потужністю часто недостатньою для серйозних додатків.  У сфері ж стаціонарних комп'ютерів спостерігається деяке запустіння.  Потужність MacPro часто надлишкова, а висока вартість iMac робить його не найпопулярнішим пристроєм у користувачів чиї бюджети обмежені, оскільки за ті ж гроші для домашнього використання можна вибрати комп'ютер подешевше.  Саме в цей момент на сцену виходить Mac mini.

Володіючи скромними розмірами при своїй продуктивності, а так же мінімальним комплектом поставки, він цілком може стати тим самим "ланкою входу" для людей, які давно дивилися в сторону екосистеми Mac OS, проте їх бентежила висока ціна пристроїв.

Поставляючи комп'ютер тільки з блоком живлення, Apple якби передбачає, що у покупця вже є свої периферійні пристрої (мишка, монітор, клавіатура), що залишилися від його ПК або старого Макінтоша.  Втім, такий підхід цілком звичний користувачам "звичайних" комп'ютерів, нерідко збирають їх самостійно.

Перша модель була представлена ​​в 2005 році і носила ім'я Mac mini G4, що досить типово для всіх пристроїв Apple побудованих на базі процесорів PowerPC.  Це невеликий пристрій, за розміром швидше нагадує зовнішній оптичний привід, ніж повноцінний комп'ютер, мало не найбільш потужним на той момент залізом, якого все-таки спокійно вистачало для виконання простих повсякденних завдань.  Відчутним був хіба що невеликий обсяг оперативної пам'яті, який тим не менш міг бути збільшений користувачем до 1 Гб.

Через рік серія отримала оновлення.  Як і всі інші пристрої компанії, Apple перевела Mac mini з процесорів PowerPC на чіпи Intel.  Цікавою особливістю версій 2006-2009 років була можливість легкої заміни процесорів.  У подальших моделях Apple стала звично розпаювати їх на материнській платі

Друге покоління Mac mini було побудовано на процесорах Intel Core і Intel Core 2 Duo, з можливістю установки до 8 гігабайт оперативної пам'яті.Багато в чому зменшення розмірів забезпечив відмова від оптичних дисководів, що спочатку викликало негативну реакцію користувачів, але вже через кілька років очевидність старіння технології CD / DVD дисків стала очевидною.

Зате, новий Mac mini отримав SD кардрідер і HDMI порт, все сильніше наблизивши комп'ютер до домашньої мультимедійної системи, частіше використовується з телевізором сидячи на дивані, ніж за столом з монітором.  У версії 2014 року з'явилася довгоочікувана підтримка передачі 4к відео через HDMI Mac mini.

Модель 2014 року довгий час була останньою в лінійці Mac mini, тому її найчастіше можна зустріти у користувачів.  На жаль, можливості апгрейда в ній дуже обмежені, все компоненти крім накопичувача розпаяні на платі, унеможливлюючи їх швидку і легку заміну, як це було в попередніх моделях.

Після перерви в 4 роки, в жовтні 2018 року, на виставці Apple представила нову модель Mac mini (2018).  На даний момент це остання доступна для покупки версія.

На відміну від попередників, вона може похвалитися непоганою продуктивністю.  Доступні моделі на процесорах Intel i3, i5 і i7, з оперативною пам'яттю DDR4 до 64 гігабайт.  Випускаються моделі з SSD накопичувачами на 128 і 256 Гб, однак можна замовити і версію з терабайтним диском.

Офіційно, ця версія так само не підтримує апгрейд, однак тут використовуються звичайні планки оперативної пам'яті і PCI роз'єм для SSD.  Звичайний користувач навряд чи зможе це зробити, оскільки для доступу до них потрібно цілком розібрати пристрій, але наші майстри з легкістю впораються з цим завданням.

З'явилася серверна модель, з трохи зміненими компонентами і без оптичного приводу.

Наступне і останнє на даний момент покоління Mac mini з'явилося в 2010 році з їх переходом в нові Unibody корпусу, слідом за іншими комп'ютерами від Apple.

У цій версії розміри стали ще менше, навіть незважаючи на те, що було вирішено відмовитися від зовнішнього джерела живлення, перемістивши його всередину самого неттопа.

Дивіться також